دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل نیمه افشان XLPE سیمند کابل

کابل نیمه افشان XLPE سیمند ابهر - در سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتریان - دارای هادی مسی با انعطاف پذیری متوسط - نیمه افشان

کابل نیمه افشان XLPE سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
کابل نیمه افشان XLPE سایز 2.5×3
کابل نیمه افشان XLPE سایز 4×3
کابل نیمه افشان XLPE سایز 2.5×4
کابل نیمه افشان XLPE سایز 16×4
کابل نیمه افشان XLPE سایز 4×5
کابل نیمه افشان XLPE سایز 6×5
کابل نیمه افشان XLPE سایز 10×5

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل نیمه افشان XLPE سیمند کابل

کابل نیمه افشان XLPE سیمند کابل از انواع کابل هایی است که دارای هادی با انعطاف پذیری متوسط می باشد در واقع هادی این کابل از مس خلوص بالا ساخته شده است که نه همانند کابل افشان قابلیت پیچش و خمش زیاد دارد و نه همانند کابل مفتولی خشک است، این کابل دارای سطح مقطع های متفاوتی است که شما می توانید بسته به محل و کاربرد این کابل یکی از این اندازه ها را انتخاب کنید. این کابل از آن جهت XLPE نامیده می شود که در واقع دارای پوشش پلی اتیلن است یا علاوه بر پوشش نهایی پی وی سی یک لایه عایق xlpe نیز دارند. این کابل ها معمولا کابل های فشار متوسط هستند.

کابل نیمه افشان XLPE سیمند کابل دارای شش قسمت اصلی است یک قسمت هادی مسی که باید از مس خلوص بالا تهیه شده باشد تا رسانایی بالایی داشته باشد، یک قسمت لایه نیمه هادی که از جنس نوعی گرافیت است و وظیفه آن یکنواخت کردن میدان های الکتریکی است، یک قسمت عایق اصلی XLPE است، قسمت بعدی لایه نیمه هادی و بعد از آن شیلدی است که وظیفه دارد اثرات مغناطیسی کابل را حذف کند و به تشخیص سریع اتصالی توسط رله ها کمک کمک کند و در آخر یک پوسته یا غلاف PVC تمامی این اجزا را دربر می گیرد و به طور کلی کابل را در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی بیرونی حفظ می کند.

شما می توانید برای خرید کابل نیمه افشان XLPE سیمند ابهر و یا جهت اطلاع از قیمت کابل نیمه افشان xlpe سیمند کابل و کسب اطلاعات کامل درباره انواع سیم و کابل به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و محصول خود را با اطمینان خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل نیمه افشان XLPE
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل نیمه افشان XLPE

29 کالای مرتبط