دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل نیمه افشان سیمند کابل

کابل نیمه افشان سیمند ابهر- دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی مسی با قدرت انتقال الکتریکی بالا - دارای عایق PVC جهت محافظت از کابل - انعطاف پذیری کمتر نسبت به کابل های افشان

کابل نیمه افشان سیمند کابلقیمت هرمتر کابل(تومان)
کابل نیمه افشان 16×1
کابل نیمه افشان 25×1
کابل نیمه افشان 35×1
کابل نیمه افشان 50×1
کابل نیمه افشان 70×1
کابل نیمه افشان 95×1
کابل نیمه افشان 120×1
کابل نیمه افشان 150×1
کابل نیمه افشان 185×1
کابل نیمه افشان 240×1
کابل نیمه افشان 300×1
کابل نیمه افشان 16×2
کابل نیمه افشان 2.5×3
کابل نیمه افشان 4×3
کابل نیمه افشان 16×3
کابل نیمه افشان 25×3
کابل نیمه افشان 35×3
کابل نیمه افشان 4×4
کابل نیمه افشان 6×4
کابل نیمه افشان 16×4
کابل نیمه افشان 25×4
کابل نیمه افشان 2.5×5
کابل نیمه افشان 16×5
کابل نیمه افشان 25/16×3
کابل نیمه افشان 35/16×3
کابل نیمه افشان 50/25×3
کابل نیمه افشان 70/35×3
کابل نیمه افشان 95/50×3
کابل نیمه افشان 120/70×3
کابل نیمه افشان 150/70×3
کابل نیمه افشان 185/95×3
کابل نیمه افشان 240/120×3
کابل نیمه افشان با روکش میانی فیلر 120/70×3

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل نیمه افشان سیمند کابل

کابل نیمه افشان سیمند کابل ابهر در دسته محصولات سیم و کابل سیمند ابهر قرار دارد که نامگذاری آن به جهت داشتن هادی از نوع نیمه افشان است در واقع انعطاف پذیری این هادی بین افشان و مفتولی است یعنی نه در حد کابل افشان قابلیت پیچش و خمش بالا دارد و نه در حد کابل مفتولی خشک است . در این محصول نیز همانند اکثر سیم و کابل های سیمند هادی از جنس مس آنیل شده کلاس 2 است که مطابق با استانداردهای روز ساخته شده است همچنین رشته های عایق کابل آمیزه ای از PVC ها هستند که می توانند کابل را در برابر فشارها و صدمات مکانیکی حفظ کنند و از انتقال انرژی الکتریکی به بیرون جلوگیری کنند. این کابل ها دارای هادی مسی هستند ولی نوعی از آنها با هادی آلومینیومی نیز تولید می شود که قیمت کمتری دارد.

انواع کابل نیمه افشان سیمند ابهر کابل هایی هستند که هادی آنها مس آنیل شده گروه 2 است که رشته های مسی به هم تابیده شده و منظم هستند و در ساختمان های مسکونی و تجاری برای نصب در فضاهای مختلف و جاهایی که نیاز به متحرک بودن کابل نیست مورد استفاده قرار می گیرند در واقع بیشترین کاربرد کابل های نیمه افشان استفاده در جاهایی با نصب ثابت است. این نوع کابل ها برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان مناسب است و می تواند در محیط های خشک و مرطوب نیز به کار رود. در کابل نیمه افشان سیمند ابهر رشته ها به هم تابیده هستند و روی آنها با پی وی سی روکش می شود.

شما می توانید برای خرید کابل نیمه افشان سیمند کابل و یا اطلاع از قیمت کابل نیمه افشان سیمند ابهر به لایت هوم مراجعه نمایید و سایز کابل مورد نظرتان را متناسب با محلی که قرار است از این محصول استفاده شود انتخاب نمایید.

انواع هادی کابل برق

کابل ها در واقع مجموعه ای از چند سیم در کنار هم هستند که معمولا توسط لایه های محافظ پوشانده می شوند و دارای هادی های متفاوتی می باشند که هرکدام ساختار و کاربرد خاصی دارند به طور مثال هادی های تک مفتولی که با نام مس کلاس 1 نیز نامیده می شوند نوع دیگر هادی های گرد تابیده منظم است که با نام نیمه افشان یا هادی مسی کلاس 2 نیز شناخته می شود که این دو گروه هادی در جاهایی که نیاز به نصب ثابت بدون پیچش و خمش داریم مورد استفاده قرار می گیرند، نوع سوم هادی در کابل ها از نوع انعطاف پذیر افشان یا هادی مسی کلاس 5 است که این گروه برای فضاهایی که نیاز به انعطاف پذیری بالا داریم به کار می روند. در واقع این هادی ها تشکیل دهنده ساختمان داخلی سیم و کابل ها هستند که می توانند متناسب با نحوه استفاده یا فضاهایی که قرار است استفاده شوند انتخاب شوند. کابل نیمه افشان سیمند دارای دارای هادی مسی کلاس 2 است و در ساخت آن از مس خلوص بالا استفاده شده است که کمک می کند انتقال انرژی الکتریکی با کیفیت بالاتری انجام شود.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلنیمه افشان
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلنیمه افشان

29 کالای مرتبط