دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم نایلون سیمند کابل ابهر

سیم نایلون سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی مس تابیده آنیل شده - عایق پی وی سی - ماکزیمم دمای کاربری هادی 70 درجه - ولتاژ نامی 300 ولت

سیم نایلونی سیمند کابلقیمت هر حلقه 100 متری(تومان)
سیم نایلون 0.35×2
سیم نایلون 0.50×2
سیم نایلون 0.75×2
سیم نایلون 1×2
سیم نایلون 1.5×2
سیم نایلون 2.5×2

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم نایلون سیمند کابل ابهر

سیم نایلون سیمند یکی از سری محصولات سیم و کابل سیمند کابل ابهر است که از ترکیب دو سیم نازک به هم چسبیده تشکیل شده است، این محصول با نام سیم سفید دولا نیز شناخته می شود. از سیم نایلون در سیم کشی ساختمان و سیم کشی اداره ها و مناطق مسکونی استفاده می شود به طور مثال در سیم کشی داخلی یک سری از وسایل برقی یا سیم کشی داخلی لوسترها نیز کاربرد دارد. برای استفاده از این سیم که از دو رشته نازک به هم چسبیده تشکیل شده است یکی از آنها به فاز و دیگری به نول وصل می شود و انتقال برق را انجام می دهد البته باید توجه داشته باشید از سیم نایلون می توان در وسایل برقی که مصرف خیلی بالایی ندارند استفاده کرد.

سیم برق سیمند کابل نایلونی دارای هادی مسی از نوع مس تابیده آنیل شده است و روی آن عایقی از جنس پی وی سی قرار دارد که در سایزهای مختلف تولید می شوند و شما می توانید متناسب با محلی که قرار است از این سیم ها استفاده کنید یکی از اندازه ها را انتخاب کنید. روی سیم نایلون سیمند ابهر پوشش سفید رنگی قرار دارد تا از انتقال برق یا اتصالی فاز و نول جلوگیری شود. این نوع هادی در دمای ماکزیمم 70 درجه می تواند کاربرد داشته باشد. سیم نایلون سیمند کابل یا سیم بند تخت برای ارتباط وسایل الکتریکی قابل حمل در محل هایی که فشار مکانیکی کمی وجود دارد استفاده می شوند. سیم های بند تخت یا نایلون سیمند کابل بر اساس استاندارد ISIRI(607)41 ساخته می شوند و دارای ولتاژ نامی 300 ولت می باشند همچنین عایق روی سیم و کابل ها از پی وی سی نوع C است که بخشی از ساختمان سیم می باشد و در واقع بخش عایق سیم را تشکیل می دهد که مانع هدایت جریان برق  به بیرون می شود و جنس این عایق از پلیمرهای گرمانرم است که با استفاده از فرآیند اکستروژن بر روی هادی قرار می گیرند.

شما می توانید برای خرید سیم نایلون سیمند ابهر و یا اطلاع از قیمت سیم نایلون یا قیمت سیم بند تخت همچنین برای مشاهده انواع سیم و کابل سیمند ابهر به فروشگاه تجهیزات برقی آنلاین لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات لازم خریداری نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم نایلونی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم نایلونی

29 کالای مرتبط