دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم نیمه افشان سیمند کابل

سیم نیمه افشان سیمند ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - دارای هادی از مس آنیل شده گروه 1 یا گروه 2 - عایق PVC - دارای هادی مسی با خلوص بالا - رشته های هادی نیمه منعطف با انعطاف پذیری کمتر از سیم های افشان

سیم نیمه افشان سیمند کابلقیمت هر حلقه 100 متری(تومان)
سیم نیمه افشان 1.5×1
سیم نیمه افشان 2.5×1
سیم نیمه افشان 4×1
سیم نیمه افشان 10×1
سیم نیمه افشان 16×1
سیم نیمه افشان 25×1
سیم نیمه افشان 35×1
سیم نیمه افشان 50×1
سیم نیمه افشان 70×1
سیم نیمه افشان 95×1
سیم نیمه افشان 120×1

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم نیمه افشان سیمند کابل ابهر

سیم نیمه افشان سیمند کابل دارای ساختمانی بین سیم های مفتولی و افشان است یعنی تعداد رشته های این نوع سیم به مراتب از سیم های افشان کمتر است و در نتیجه انعطاف آن نیز از سیم های افشان کمتر است در واقع سیم های نیمه افشان ساختمانی مانند سیم های مفتولی دارند با این تفاوت که انعطاف پذیری و نرمش بیشتری دارند ولی به لحاظ کاربرد همانند سیم های مفتولی هستند. این نوع سیم ها که در دسته سیم و کابل های سیمند کابل ابهر قرار می گیرند جهت سیم کشی داخل تابلوها و توزیع کننده های برق استفاده می شوند و به کارگیری آنها در لوله ها و زیرگچ نیز مجاز است همچنین در این سیم ها هادی از مس آنیل گروه 1 (تک مفتولی) و گروه 2 (دارای رشته های بهم تابیده) است که مطابق با استانداردهای روز ساخته می شود و روی آن ها روکش PVC قرار گرفته است که سیم را هم در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی و فیزیکی حفظ می کند.

سیم نیمه افشان سیمند کابل دارای دو مدل است یک مدل با ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت که برای سطح مقطع های 0.5، 0.75 و 1 میلیمتر مربع مناسب است و یک مدل با ولتاژ نامی 450 تا 750 ولت که برای سطوح مقطع بالای 1 میلیمتر مربع مناسب می باشد. این سیم نیمه افشان دارای سایزهای 1.5×1 تا 120×1 است و شما می توانید متناسب با فضایی که قرار است از این سیم ها استفاده کنید یکی از این ابعاد را انتخاب نمایید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. هادی این سیم از جنس مس آنیل شده با درصد خلوص بالا است که به خوبی می تواند جریان برق را از خود عبور دهد همچنین روی این هادی از پوشش پی وی سی استفاده شده است که از پرمصرف ترین پلیمرها برای روکش سیم و کابل است و با هزینه کم و مواد با کیفیت تولید می شود و می تواند سیم را در برابر آسیب های مکانیکی و آتش سوزی و غیره حفظ نماید.

سیم نیمه افشان سیمند کابل که ساختمانی شبیه به سیم های مفتولی دارد با نام سیم های نصب ثابت نیز شناخته می شود که در داکت های زمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان و تجهیزات کنتزلی به کار می روند. شما می توانید برای خرید سیم نیمه افشان سیمند کابل با سایزها و سطح مقطع های مختلف و همچنین اطلاع از قیمت سیم نیمه افشان سیمند ابهر به لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات کافی تهیه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلنیمه افشان
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلنیمه افشان

29 کالای مرتبط