دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم لخت هوایی سیمند کابل

سیم لخت هوایی سیمند ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - مناسب برای توزیع برق در خطوط هوایی - بدون روکش

سیم لخت هواییقیمت هر حلقه 100 متری(تومان)
سیم نیمه افشان لخت هوایی 16×1
سیم نیمه افشان لخت هوایی 25×1
سیم نیمه افشان لخت هوایی 95×1
سیم افشان لخت هوایی 120×1

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم لخت هوایی سیمند کابل ابهر

سیم لخت هوایی سیمند کابل دارای هادی از جنس مس آنیل شده است که قدرت انتقال الکتریکی بالایی دارد و برای توزیع جریان برق در خطوط هوایی استفاده می شود در ساختمان داخلی این سیم رشته های مسی به صورت بهم تابیده و کشیده شده قرار گرفته اند در واقع هادی از جنس مس سخت کشیده و تابیده منظم است که بر اساس استاندارد DIN 48201 و BS 125 ساخته شده است. سیم های لخت هوایی سیمند کابل ابهر که در دسته سیم و کابل های سیمند قرار دارند در سایزهای مختلفی تولید می شوند که شما می توانید در زمان خرید یکی از سایزهای مورد نظر و مورد کاربردتان را انتخاب نمایید. انواع سیم لخت هوایی سیمند در شبکه های توزیع هوایی مورد استفاده قرار می گیرند این سیم ها در واقع شامل یک هادی مسی از نوع نیمه افشان یا افشان هستند که روی آنها پوششی قرار نگرفته است به همین دلیل برای انتقال جریان برق در سیستم های هوایی گزینه مناسبی هستند.

سیم برق چیست

برای انتقال جریان الکتریکی از محلی به محل دیگر از سیم و کابل برق استفاده می شود که این انتقال انرژی توسط یک بخش به نام هادی انجام می شود در واقع هادی بخشی از سیم برق است که وظیفه انتقال جریان برق را بر عهده دارد و معمولا روی این هادی عایقی قرار داده می شود که جلوی آسیب رسیدن به سیم را می گیرد و از انتقال جریان برق به محیط بیرون نیز جلوگیری می کند حال در سیم لخت هوایی سیمند این عایق وجود ندارد بنابراین از این سیم در محل هایی که امکان برخورد با افراد و اشیای مختلف وجود دارد استفاده نمی شود و در خطوط هوایی به کار می رود. هادی در سیم های برق به صورت های زیر وجود دارد یا هادی مفتولی است که در این حالت جنس هادی باید مس آنیل شده باشد یا در صورتی می تواند آلومینیومی باشد که سطح مقطع کمتر از 16 نباشد و این نوع هادی غیر قابل انعطاف می باشد. در حالت دیگر هادی می تواند نیمه افشان (تابیده شده منظم) باشد که انعطاف پذیری کمی دارد و در حالت سوم نیز هادی افشان (انعطاف پذیر) است که قابلیت خمش بالایی دارد و معمولا از رشته های نازک مسی درست می شود.

سیم لخت هوایی سیمند کابل دارای دو مدل هادی نیمه افشان و افشان است که شما در زمان خرید می توانید سیم مورد نظرتان را انتخاب نمایید و باید به این نکته توجه داشته باشید که هادی نیمه افشان انعطاف پذیری کمتری نسبت به هادی افشان دارد و برای محل هایی که نیاز به نصب ثابت داریم مورد استفاده قرار می گیرند ولی هادی افشان انعطاف پذیری بالایی دارد و در جاهایی که سیم قرار است حرکت و پیچش و خمش داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای خرید سیم لخت هوایی سیمند ابهر و یا اطلاع از قیمت سیم هوایی لخت سیمند کابل ابهر به لایت هوم مراجعه نمایید و با اطمینان محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم لخت هوایی
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم لخت هوایی
نوع محصولسیم و کابل

29 کالای مرتبط