1
  2
  3
  4
  کابل کنترل (فرمان) افشان سیمند کابل دیدن عکس در اندازه بزرگ

  کابل کنترل (فرمان) افشان سیمند کابل

  کابل کنترل افشان سیمند کابل - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - دارای هادی از مس آنیل شده گروه 5 - انعطاف پذیری بالا - عایق روی کابل PVC نوع D - ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت

  کابل کنترل(فرمان) افشان و مفتولی سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
  کابل کنترل افشان 1.5×10
  کابل کنترل افشان 1.5×7
  کابل کنترل افشان 1×7
  کابل کنترل افشان 1×20
  کابل کنترل افشان 1×30
  کابل کنترل افشان 1.5×6
  کابل کنترل افشان 1.5×12
  کابل کنترل افشان 1.5×18
  کابل کنترل افشان 1.5×24

  اطلاعات بیشتر

  امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

  کابل کنترل افشان سیمند کابل

  کابل کنترل سیمند کابل ابهر یا کابل فرمان یکی از تولیدات شرکت سیمند کابل می باشد که در دو نوع کابل انعطاف پذیر شیلد دار یا بدون شیلد به بازار عرضه می شود. این کابل دارای هادی از مس آنیل شده گروه 5 می باشد که انطاف پذیری بالایی دارد و افشان است همچنین عایق این کابل آمیزه ای از PVC نوع D است که کابل را در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی و فیزیکی حفظ می کند، در صورتی که کابل کنترل بدون شیلد باشد برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خط تولید و استفاده در تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مناسب است. در این کابل فرمان رشته ها در یک یا چند لایه هم مرکز بهم تابیده می شوند و به کارگیری تک رشته در مرکز کابل مجاز نیست همچنین اتصال مستقیم کابل فرمان سیمند ابهر به برق اصلی مجاز است و می توان داخل ساختمان از آن استفاده کرد.

  کابل فرمان سیمند ابهر

  کابل کنترل افشان سیمند کابل دارای ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت است و آزمون تست ولتاژ این کابل در 2000 ولتی انجام شده است. این کابل ها برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال استفاده می شوند که این سیگنال ها با هدف کنترل و اندازه گیری فرستاده می شوند. کابل های فرمان افشان بدون شیلد برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خطوط تولید شامل ماشین افزار و تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل کابل در داخل ساختمان و جایی که دمای محیط بین 5+ تا 40+ درجه است به کار می روند.

  نوع دیگری از کابل کنترل افشان شیلددار است که کاربردی مشابه کابل های بدون شیلد دارند ولی خمش مستمر کابل های شیلد دار مجاز نیست بنابراین بهتر است از این کابل ها در جاهایی استفاده شود که نیاز به حرکت نیست همانند داخل کانال ها، سینی ها و غیره همچنین همانند کابل فرمان بدون شیلد این محصول را نیز می توان داخل ساختمان و جایی که دما بین 5 تا 40 درجه سانتیگراد است استفاده کرد.

  کابل فرمان سیمندروکش نهایی در کابل کنترل افشان آمیزه ای از PVC نوع ST5 می باشد که باید توجه داشت این روکش در برابر روغن مقاوم نیست و رنگ آن به طور معمول طوسی است. کابل های فرمان معمولا با سیگنال هایی با ولتاژ و جریان پایین در نتیجه قدرت کم سروکار دارند و جهت بالا رفتن دقت عملکرد تجهیزات باید حتما به میزان اختلاف بین ورودی و خروجی کابل کنترل توجه شود. شما می توانید برای خرید کابل کنترل افشان سیمند کابل و یا دیدن سایزهای مختلف و اطلاع از قیمت کابل فرمان افشان سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید.

  کشور سازندهایران
  برندسیمند کابل
  نوع سیم و کابلکابل فرمان
  کشور سازندهایران
  برندسیمند کابل
  نوع سیم و کابلکابل فرمان

  29 کالای مرتبط