1
2
3
4
کابل افشان شیلد دار سیمند کابل دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل افشان شیلد دار سیمند کابل

کابل افشان شیلد دار سیمند کابل - دارای هادی با قابلیت انعطاف بالا - هادی از مس آنیل شده گروه 5 - دارای شیلد مسی - محافظت از تداخلات مکانیکی و الکتریکی

کابل افشان شیلد دار سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
کابل افشان شیلدار سیمند 0.75×2
کابل افشان شیلدار سیمند 1×2
کابل افشان شیلدار سیمند 1.5×2
کابل افشان شیلدار سیمند 2.5×2
کابل افشان شیلدار سیمند 1.5×3
کابل افشان شیلدار سیمند 0.75×4
کابل افشان شیلدار سیمند 1×4
کابل افشان شیلدار سیمند 1.5×4
کابل افشان شیلدار سیمند 2.5×4

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل افشان شیلد دار سیمند کابل

کابل شیلد دار سیمند کابلی است که دارای یک لایه محافظ داخلی باشد و این نوع از کابل برای محافظت از تداخلات مکانیکی و الکتریکی استفاده می شود به عنوان مثال یکی از کاربرد های شیلد قرارگیری آن روی کابل های ابزار دقیق است تا آنها را در برابر نویزها محافظت نماید. در ساختمان داخلی کابل افشان شیلددار سیمند هادی از مس خلوص بالا یا مس گروه 5 ساخته شده است که انعطاف پذیری بالایی دارد و می توان از این کابل در جاهای مختلف برای کاربردهای گوناگون استفاده کرد. کابل شیلد دار سیمند برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خط تولید و استفاده در تجهیزات حمل و نقل مکانیکی مناسب می باشد ولی باید توجه کرد خمش مستمر این کابل ها مجاز نیست ولی می توان آن ها را به طور مستقیم به برق اصلی متصل کرد. این کابل در این مدل در واقع یک کابل کنترل انعطاف پذیر می باشد که مجهز به شیلد شده و برای استفاده در محل هایی که تداخل مغناطیسی کمی وجود دارد و همچنین نصب در محل هایی که نیاز به حرکت ندارند مناسب است.

کابل شیلد دار سیمند ابهر

در کابل افشان شیلدار سیمند کابل رشته ها در یک یا چند لایه به هم تابیده می شوند و هادی آن ها از جنس مس آنیل شده است. این کابل شیلد دار که از محصولات سیم و کابل سیمند است در واقع دارای یک شیلد یا لایه محافظ است که هدف از شیلدار کردن آن محافظت اطلاعات جاری در کابل ها در برابر تداخلات الکتریکی و مکانیکی است. این شیلد معمولا از جنس مس است و برای جلوگیری از میدان مغناطیسی به وجود آمده است در واقع این شیلد به عنوان سپر دفاعی عمل می کند و نویز را به حداقل می رساند یا کامل از بین می برد به طور مثال کابل کنترل می تواند شیلددار باشد و این لایه محافظتی کمک می کند پارامترها به طور صحیح منتقل شوند و تداخلات مغناطیسی ایجاد نشود.

کابل افشان شیلد دار سیمند کابل دارای سطح مقطع های مختلفی است که شما می توانید متناسب با محل یا کاربردی که این کابل دارد یکی از اندازه ها را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد این کابل دارای یک شیلد مسی است که دور تا دور هادی را فراگرفته است و روی تمام این اجزا یک روکش PVC قرار دارد که به طور کلی می تواند کابل را در برابر صدمات مکانیکی و آسیب ها محافظت نماید. شما می توانید برای خرید کابل افشان شیلد دار سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت کابل شیلد افشان سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید.

 

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل شیلد دار
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل شیلد دار

29 کالای مرتبط

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر