1
2
3
4
کابل مخابراتی هوایی سیمند کابل دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل مخابراتی هوایی سیمند کابل

کابل زوجی (مخابراتی) سیمند کابل ابهر نوع هوایی - هادی مس آنیل شده تک مفتولی - عایق PVC - دارای اسکرین فویل آلومینیومی

کابل مخابراتی سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
کابل مخابراتی هوایی 0.60×2×1 
کابل مخابراتی هوایی 0.60×2×2 
کابل مخابراتی هوایی 0.60×2×4 
کابل مخابراتی هوایی 0.60×2×6
کابل مخابراتی هوایی 0.60×2×10 
کابل مخابراتی هوایی 0.50×2×2 
کابل مخابراتی هوایی 0.50×2×4
کابل مخابراتی هوایی 0.50×2×6 
کابل مخابراتی هوایی 0.50×2×10

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل مخابرات هوایی سیمند کابل

یکی از محصولات سیم و کابل سیمند کابل ابهر کابل زوجی سیمند می باشد که با نام کابل تلفنی سیمند نیز شناخته می شود و به طور کلی کابل زوجی در دو نوع هوایی و زمینی وجود دارد و در سیستم های مخابراتی از کابل های پر کاربرد است. کابل مخابراتی سیمند کابل در دو نوع هوایی و هوایی با هادی CCAM تولید شده و به بازار عرضه می شود که هرکدام کاربری متفاوتی دارند. کابل مخابراتی هوایی سیمند اگر از نوع تلفنی مخصوص بیرون ساختمان باشد می توان از آن به شکل کابل های اولیه و ثانویه در شبکه های تلفن محلی، مخابرات راه آهن و واحدهای صنعتی استفاده کرد همچنین هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده مفتولی است و عایق آن آمیزه ای پلی اتیلنی با چگالی بالا می باشد و روی رشته های کابل نوار پلی استر به صورت طولی و عرضی با همپوشانی کافی قرار گرفته اند.

کابل زوجی سیمند ابهر

یکی از ویژگی های کابل مخابراتی یا کابل زوجی هوایی سیمند کابل این است رشته ها به صورت زوج با رنگ بندی مشخص به هم تابیده می شوند و زوج ها نیز به صورت هم مرکز به هم تابیده می شوند همچنین روی این زوج های تابیده نوار پلی استری قرار دارد و فویلی آلومینیومی به صورت طولی یا عرضی با هم پوشانی مناسب به همراه سیم قلع اندود ارت بین نوار پلی استر و فویل آلومینیوم قرار دارد و در نهایت پوششی از جنس پی وی سی روی همه این لایه ها کشیده می شود که به طور معمول مشکی است و می تواند از کابل در برابر آسیب ها و صدمات خارجی محافظت کند.

  کابل مخابراتی هوایی سیمند کابل یک محیط انتقال سیگنال است که معمولا این انتقال بر اساس رفت و آمد امواج انجام می شود و کابل های هوایی به علت هزینه پایین اجرایی، امکان تعمیر و نگهداری راحت تر و هر لحظه در دسترس بودن بیشتر از کابل های مخابراتی هوایی مورد استفاده قرار گرفته اند. کابل های هوایی دارای روکش مستحکم جهت مقاوم سازی کابل در برابر بارندگی و نور خورشید می باشند و معمولا به رنگ مشکی تولید می شوند همچنین هادی در این کابل ها مسی و مفتولی است یعنی خمش کمتری دارد. شما می توانید برای خرید کابل مخابراتی هوایی سیمند و یا اطلاع از قیمت کابل زوجی هوایی سیمند و اطلاع از سایزهای کابل تلفنی هوایی سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل زوجی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل زوجی

29 کالای مرتبط

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر