دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل آنتن سیمند کابل

کابل آنتن سیمند کابل - قابلیت انتقال امواج با فرکانس بالا - دارای سه مدل با قابلیت انتخاب توسط مشتری - هادی مسی در دو مدل اول و هادی آلومینیومی در مدل سوم - دارای عایق پی وی سی - نام دیگر کابل کواکسیال

کابل آنتن یا کواکسیال سیمند کابلقیمت هرمتر کابل(تومان)
کابل کواکسیال 4.5c2v 
کابل کواکسیال RG59 
کابل کواکسیال آلومینیومی 4.5c2v

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل آنتن سیمند کابل

کابل آنتن یا کابل کواکسیال یکی از کابل های پرکاربرد در صنعت سیم و کابل می باشد و در محل هایی که نیاز به انتقال اطلاعات با فرکانس بالا داشته باشیم از کابل آنتن استفاده می شود، در واقع کابل کواکسیال از مهم ترین محیط های انتقال اطلاعات در مخابرات می باشد. این کابل در شبکه های مخابراتی و در محیط های دیگر برای انتقال سیگنال و داده های مختلف استفاده می شود و با نام کابل هم محور نیز شناخته می شود که دارای یک رسانای داخلی یا هادی می باشد و روی آن را عایقی پلیمری عمدتا از جنس پلی اتیلن تشکیل داده است همچنین یک لایه مسی بافته شده نیز در این نوع کابل وجود دارد که هدف آن حذف میدان های الکتریکی خارج از کابل می باشد و نهایتا همه این اجزا توسط روکشی از جنس PVC پوشانده می شوند. از کابل کواکسیال سیمند ابهر در مسافت های بلند برای انتقال داده یا امواج شبکه های رادیویی و تلویزیونی و در مسافت های کوتاه برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات تصویری استفاده می شود.

کابل آنتن سیمند ابهر

در کابل آنتن سیمند دو سیم تشکیل دهنده یک زوج از حالت متقارن خارج شده اند و هر زوج از یک سیم در مغزی و یک لایه مسی بافته شده در اطراف آن تشکیل شده است همچنین در نوع دیگری از کابل آنتن سیمند ابهر به جای لایه مسی از تیوپ مسی استفاده می شود. هنگام نصب کابل آنتن سیمند هزینه زیادی مورد نیاز است اما از مزایای این کابل پایین بودن مخارج نگه داری آن است. کابل آنتن سیمند کابل یا کابل کواکسیال سیمند ابهر نیز شناخته می شود و جنس هادی در این کابل ها مس آنیل شده یا آلومینیوم است که برای انتقال اطلاعات در گیرنده ها، کامپیوتر ها و ارتباطات رادیویی و تلویزیونی استفاده می شود. این کابل دارای دو مدل هادی است یک نوع هادی مسی و نوع دیگر هادی آلومینیومی که هرکدام قابلیت های خاص خود را دارند البته به طور کلی مس فلز رساناتری است ولی آلومینیوم چگالی کمتری دارد و از طرف دیگر مقطع بیشتری داشته و برای عایق کردن آن باید از مواد بیشتری بهره گرفت در نتیجه بسته به محلی که قرار است از این کابل استفاده شود و یا هزینه ای که قرار است صرف شود شما می توانید یکی از انواع این هادی ها را انتخاب کنید.

کابل کواکسیال سیمند کابل روی هادی دارای عایقی از پلیمر پلی اتیلن است که به صورت جامد یا فوم می باشد و روی آن یک اسکرین قرار گرفته است که این اسکرین می تواند سیم مسی ساده یا قلع اندود باشد که به صورت بافته شده به همراه نوار آلومینیوم فویل است و در آخر روی تمام این ها روکشی از PVC قرار گرفته است. شما می توانید در صورت نیاز به خرید کابل آنتن سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت کابل کواکسیال سیمند کابل به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل آنتن
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل آنتن

29 کالای مرتبط