دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم لخت هوایی آلومینیومی سیمند کابل

سیم لخت هوایی با هادی آلومینیومی سیمند ابهر - دارای سطح مقطع 35×1 میلیمتر - مناسب برای توزیع برق در خطوط هوایی - بدون روکش - انتقال الکتریکی مناسب

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم لخت هوایی آلومینیومی سیمند کابل ابهر

سیم لخت هوایی آلومینیومی سیمند کابل دارای هادی از جنس آلومینیوم سخت کشیده تابیده است که استقامت مکانیکی این فلز در مقایسه با مس بسیار کمتر است و دارای نارسانایی ها و برتری هایی می باشد به طور مثال این سیم رسانایی کمتری نسبت به سیم های مسی دارد ولی از سوی دیگر چگالی و وزن سیم آلومینیومی کمتر است از سوی دیگر مقطع رسانای آلومینیومی 6 برابر رسانای مسی است بنابراین گنجایش بالاتری دارد. سیم لخت هوایی آلومینیومی دارای دو مدل AAC و ACSR می باشد که نوع اول برای توزیع جریان الکتریکی در خطوط ولتاژ ضعیف و متوسط که فاصله تیرها از هم کم باشد استفاده می شود و کابل نوع ACSR برای توزیع جریان الکتریکی در خطوط ولتاژ متوسط و قوی که فاصله تیرها از هم زیاد باشد مناسب هستند.

هادی سیم لخت هوایی آلومینیومی نوع AAC از آلومینیوم سخت کشیده شده است و در نوع ACSR بخش مرکزی شامل یک یا هفت رشته سیم تابیده از جنس فولاد گالوانیزه می باشد و هادی آلومینیوم سخت کشیده تابیده به دور سیم های فولادی مرکزی می باشد. این سیم قدرت انتقال الکتریکی بالایی دارد و برای توزیع جریان برق در خطوط هوایی استفاده می شود در ساختمان داخلی این سیم رشته های آلومینیومی به صورت بهم تابیده و کشیده شده قرار گرفته اند در واقع هادی از جنس آلومینیوم سخت کشیده و تابیده منظم است که بر اساس استاندارد DIN 48201 و BS 125 ساخته شده است. سیم های لخت هوایی سیمند کابل ابهر که در دسته سیم و کابل های سیمند قرار دارند در سایز 35×1 میلیمتر تولید می شوند. انواع سیم لخت هوایی سیمند با هادی آلومینیومی در شبکه های توزیع هوایی مورد استفاده قرار می گیرند این سیم ها در واقع شامل یک هادی آلومینیومی از نوع نیمه افشان یا افشان هستند که روی آنها پوششی قرار نگرفته است به همین دلیل برای انتقال جریان برق در سیستم های هوایی گزینه مناسبی هستند.

شما می توانید برای خرید سیم لخت هوایی آلومینیومی سیمند کابل و یا اطلاع از قیمت سیم لخت هوایی آلومینیومی سیمند کابل ابهر به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم لخت هوایی
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم لخت هوایی
نوع محصولسیم و کابل

29 کالای مرتبط