سوپر تخفیفی های لایت هوم
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل کنترل (فرمان) مفتولی سیمند کابل

کابل کنترل مفتولی سیمند کابل - دارای سطح مقطع 1.5×19 میلیمتر - دارای هادی از مس آنیل شده گروه 1 و گروه 2 - هادی مفتولی غیر قابل انعطاف - عایق روی کابل PVC - ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل کنترل مفتولی سیمند کابل

کابل کنترل سیمند کابل ابهر یا کابل فرمان با هادی مفتولی دارای هادی از جنس مس آنیل شده گروه 1 (تک مفتولی) یا گروه 2 (تابیده منظم) است. این کابل دارای هادی غیر قابل انعطاف است همچنین عایق این کابل آمیزه ای از PVC نوع A می باشد که کابل را در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی و فیزیکی حفظ می کند، در این کابل فرمان چون هادی مفتولی است بنابراین قدرت خمش و پیچش زیادی ندارد بنابراین بهتر است از این کابل جهت نصب ثابت در زیر زمین، تاسیسات داخل و خارج ساختمان، درون بتون و در آب استفاده شود.

کابل کنترل مفتولی سیمند کابل از انواع سیم و کابل سیمند کابل است که خمش کمتری نسبت به کابل های کنترل افشان دارد و دارای ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت است و آزمون تست ولتاژ این کابل در 2000 ولتی انجام شده است. این کابل ها برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال استفاده می شوند که این سیگنال ها با هدف کنترل و اندازه گیری فرستاده می شوند و می توان با توجه به اختلاف ولتاژ ورودی و خروجی این کابل ها دقت و درستی عملکرد تجهیزات را بررسی کرد. کاربرد اصلی کابل های کنترل برای اتصال اجزای مورد استفاده در دستگاه های خطوط تولید، ماشین افزارها، تجهیزات حمل و نقل مکانیکی و غیره است. این کابل ها را می توان به برق اصلی متصل کرد.

اگر شما هم  می خواهید قبل از خریداری این محصولات اطلاعات کاملی را در رابطه با آنها کسب نمایید در فروشگاه اینترنتی لایت هوم شما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به سیم و کابل را مشاهده نمایید و در ضمن برای خرید کابل کنترل مفتولی سیمند کابل و یا دیدن سایزهای مختلف و اطلاع از قیمت کابل فرمان مفتولی سیمند کابل به لایت هوم مراجعه کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل فرمان
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل فرمان

29 کالای مرتبط