دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم آیفونی سیمند کابل

سیم آیفونی سیمند کابل ابهر - هادی مس آنیل شده تک مفتولی - عایق PVC - دارای سطح مقطع 0.40×1 میلیمتر - مناسب برای انتقال خطوط مخابراتی و تلفنی

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم آیفونی سیمند کابل

سیم آیفونی یا سیم تلفنی سیمند کابل از انواع سیم و کابل سیمند ابهر است که برای برقراری ارتباط بین قسمت های مختلف مراکز تلفن خودکار، تاسیسات تلفن داخل ساختمان، سیم کشی های آزاد یا داخل لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند. در ساختمان داخلی این سیم تلفنی چند رشته سیم مفتولی مسی وجود دارد که انعطاف پذیری کمتری نسبت به سیم هایی با هادی افشان دارد. سیم آیفونی برای برقراری ارتباط بین تجهیزات تلفنی خصوصا MDF کاربرد دارد همچنین این سیم دارای عایق از جنس PVC است که مطابق با استانداردهای VDE ساخته شده و روی این مفتول های مسی یک لایه یا شیلدی با هم پوشانی مناسب قرار دارد و در نهایت پوششی از جنس پی وی سی روی همه این لایه ها کشیده می شود که به طور معمول در سیم ها سفید یا مشکی است و می تواند از سیم در برابر آسیب ها و صدمات خارجی محافظت کند.

سیم آیفونی سیمند کابل همانطور که از نامش پیداست برای اتصال خط تلفن یا آیفون استفاده می شود، این سیم نازک است و دارای سطح مقطع 0.40×1 میلیمتر می باشد بنابراین شما می توانید از آن در سیم کشی های داخل ساختمانی برای انتقال سیگنال ها و امواج تلفنی استفاده نمایید. هادی سیم های آیفونی چند رشته ای مفتولی است که روی مجموعه آنها را شیلد یا لایه ای فراگرفته است و در نهایت پوشش پی وی سی روی این سیم تلفنی را فراگرفته است که کمک می کند جریان الکتریکی به بیرون منتقل نشود و سیم در برابر آسیب های محیطی حفظ شود.

 شما می توانید برای خرید سیم آیفونی سیمند کابل و یا اطلاع از قیمت سیم آیفونی سیمند کابل ابهر و اطلاع از سایزهای کابل تلفنی سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم زوجی مخابراتی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم زوجی مخابراتی

29 کالای مرتبط