دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل نیمه افشان آلومینیومی با عایق XLPE سیمند کابل

کابل نیمه افشان آلومینیومی سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع 185×4 میلیمتر - هادی آلومینیوم با قدرت انتقال الکتریکی بالا - دارای عایق XLPE برای حفاظت از کابل - انعطاف پذیری کم نسبت به کابل افشان

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل نیمه افشان آلومینیومی با عایق XLPE سیمند کابل

کابل نیمه افشان با هادی آلومینیومی سیمند کابل ابهر دارای عایق XLPE می باشد و در دسته محصولات سیم و کابل سیمند ابهر قرار دارد و دارای هادی آلومینیومی است که در مقایسه با فلز مس هم نارسایی و هم برتری دارد به طور مثال مقطع یک رسانای آلومینیومی 6 برابر مقطع یک رسانای مسی است در نتیجه برای عایق کردن این کابل ها از مواد بیشتری استفاده می شود، یکی از نارسایی های کاربرد آلومینیوم ایجاد شدن لایه ای نازک از اکسید آلومینیوم است ولی از طرف دیگر این لایه کمک می کند از خوردگی آلومینیوم جلوگیری شود. هادی این کابل نیمه افشان است و انعطاف پذیری بین افشان و مفتولی را دارد یعنی نه در حد کابل افشان قابلیت پیچش و خمش بالا دارد و نه در حد کابل مفتولی خشک است از این کابل در ساختمان های مسکونی و تجاری برای نصب در فضاهای مختلف و جاهایی که نیاز به متحرک بودن کابل نیست استفاده می شود در واقع بیشترین کاربرد کابل های نیمه افشان استفاده در جاهایی با نصب ثابت است. این نوع کابل ها برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان مناسب است و می تواند در محیط های خشک و مرطوب نیز به کار رود. در کابل نیمه افشان آلومینیوم سیمند کابل ابهر رشته ها به هم تابیده هستند و روی آنها با پی وی سی روکش می شود.

کابل نیمه افشان آلومینیومی با عایق XLPE سیمند کابل دارای عایق xlpe است که در واقع روی رشته های هادی را پوشش پلی اتیلن پوشانده است و در واقع علاوه بر پوشش نهایی پی وی سی یک لایه عایق xlpe نیز دارند. این کابل ها معمولا کابل های فشار متوسط هستند. هادی در این کابل از فلز آلومینیوم ساخته شده است که در مقایسه با مس استقامت کمتری دارد و رسانایی الکتریکی آن نیز کمتر است ولی از طرف دیگر این فلز وزن سبک تری نسبت به مس دارد البته وجود آلومینیوم در کابل باعث می شود قیمت مناسب تری نسبت به کابل های مسی داشته باشد. در این محصول هم روی هادی عایقی قرار دارد که آمیزه ای از PVC ها است که می تواند کابل را در برابر فشارها و صدمات مکانیکی حفظ کند و از انتقال انرژی الکتریکی به بیرون جلوگیری کند. این کابل ها دارای هادی آلومینیومی هستند که نسبت به هادی مسی قیمت کمتری دارند.

شما می توانید برای خرید کابل نیمه افشان با هادی آلومینیومی و عایق XLPE سیمند کابل و یا اطلاع از قیمت کابل نیمه افشان آلومینیومی XLPE سیمند ابهر به لایت هوم مراجعه نمایید و سایز کابل مورد نظرتان را متناسب با محلی که قرار است از این محصول استفاده شود انتخاب نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلنیمه افشان
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلنیمه افشان

29 کالای مرتبط