دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل مفتولی 607 سیمند کابل

کابل مفتولی 607 سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی کابل مسی - دارای مس خلوص بالا - روکش PVC - ولتاژ نامی بین 300 تا 500 ولت

کابل مفتولی 607 سیمند کابلقیمت هرمتر کابل(تومان)
کابل مفتولی(607) 4×2
کابل مفتولی(607) 6×2
کابل مفتولی(607) 10×2
کابل مفتولی(607) 4×4
کابل مفتولی(607) 6×4
کابل مفتولی(607) 10×4

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل مفتولی (607) سیمند کابل

کابل مفتولی 607 سیمند کابل ابهر ساختمانی همانند کابل مفتولی معمول دارد با این تفاوت که مطابق با استاندارد 607 ساخته شده است که این استاندارد مربوط به سیم و کابل هایی با عایق پلی وینیل کلراید یا پی وی سی است البته این استاندارد با IEC و VDE نیز در سیم و کابل معدل است. کابل مفتولی سیمند کابل برای سیم و کابل کشی با نصب ثابت استفاده می شود زیرا هادی آن انعطاف پذیر نمی باشد و با نام کابل خشک یا زمینی نیز شناخته می شود بنابراین از این کابل ها در جاهایی که نیاز به حرکت و پیچش کابل نداریم می توان استفاده کرد. کابل های نصب ثابت یا کابل مفتولی 607 سیمند کابل دارای هادی مسی از نوع آنیل شده گروه 1 یا گروه 2 است که مطابق استانداردهای روز ساخته می شوند و عایق روی این سیم ها آمیزه ای از PVC نوع C است که کابل را در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی حفظ می کند و مانع از انتقال جریان الکتریکی به خارج از کابل می شود.

کابل مفتولی 607 سیمند کابل ابهر نیز که از انواع سیم و کابل سیمند کابل می باشد، اگر دارای مس آنیل شده گروه 1 باشد یعنی هادی تک مفتولی است و اگر دارای هادی با مس آنیل شده گروه 2 باشد یعنی رشته های هادی تابیده شده منظم هستند که روی آنها را روکشی از پی وی سی فرا می گیرد و این روکش می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد. از آنجا که کابل مفتولی کابل خشک یا کابل زمینی نیز نامیده می شود داخل زمین و در جاهایی که نیاز به نصب ثابت داریم و قرار نیست کابل پیچشی داشته باشد از این محصول استفاده می شود. ولتاژ نامی در این کابل بین 300 تا 500 است و آزمون ولتاژ آن در 2000 ولت انجام شده است. کابل مفتولی 607 سیمند کابل برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان مناسب است و می توان آن ها را در محیط های خشک، مرطوب، مکان های باز و بسته و در آجرکاری و بتن استفاده کرد البته به کار بردن این کابل ها در بتن فشرده یا مستقیما در زیر زمین مجاز نیست.

کابل خشک سیمند ابهر در زیر یا روی گچ، روی دیوارهای آجری و بتنی و در محیط های خشک و مرطوب به کار می رود اما به کارگیری این محصول در بتن فشرده یا مسلح مناسب نیست همچنین اگر قرار باشد از این کابل ها در تاسیسات خارجی استفاده شود فقط در صورتی این امر مجاز است که کابل در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد. شما می توانید در صورت نیاز به خرید کابل مفتولی 607 سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت کابل خشک سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات لازم محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مفتولی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مفتولی

29 کالای مرتبط