دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم مفتولی سیمند کابل

سیم مفتولی سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - دارای هادی از مس آنیل شده گروه 1 یا گروه 2 - عایق PVC از نوع C - رشته هادی غیر قابل انعطاف که با نام سیم خشک یا سیم نصب ثابت نیز شناخته می شوند

سیم مفتولی سیمند کابلقیمت (تومان)
سیم مفتولی 0.5×1
سیم مفتولی 1×1
سیم مفتولی 1.5×1
سیم مفتولی 2.5×1
سیم مفتولی 6×1
سیم مفتولی 10×1

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم مفتولی یا خشک سیمند کابل ابهر

سیم مفتولی سیمند کابل یا سیم خشک از انواع سیم و کابل سیمند کابل ابهر است که کاربرد زیادی دارد و دارای هادی غیر قابل انعطاف از جنس فلز مس می باشد و روی آن عایقی از جنس PVC قرار دارد که هم جلوی آسیب دیدن سیم را می گیرد و هم مانع از انتقال جریان برق به بیرون می شود. از سیم مفتولی یا سیم نصب ثابت در سیم کشی داخل تابلوها و توزیع کننده های برق استفاده می شود همچنین از آنجا که این سیم انعطاف پذیری ندارد می تواند بدون حرکت در لوله ها و زیر گچ نیز به کار رود. هادی استفاده شده در این سیم ها می تواند مس آنیل شده گروه 1 (تک مفتولی) یا گروه 2 (منظم تابیده) باشد که در صورت وجود هادی تابیده منظم در سیم می توان از آن به عنوان اتصالات تابلوهای کنترل و وسایل الکترونیکی صنعتی استفاده کرد.

سیم خشک سیمند کابل ابهر دارای دو مدل با دو ولتاژ نامی متفاوت است در یک مدل ولتاژ نامی بین 300 تا 500 ولت است که این میزان برای سیم هایی با سطح مقطع 0.5، 0.75 و 1 میلیمتر است و در مدل دیگر این ولتاژ به 450 تا 750 ولت می رسد که این عدد برای سیم هایی با سطح مقطع بالای 1 میلیمتر می باشد. سیم های مفتولی را شما می توانید با رنگ بندی عایق مورد نظرتان خریداری کنید و همچنین در لایت هوم این امکان برای شما فراهم است که سایز سیم را انتخاب کرده و به صورت اینترنتی هر میزان سیم و کابل که مورد نظرتان است را خریداری کنید البته در زمان خرید سیم خشک باید به این نکات توجه نمایید که هادی از جنس مس خلوص بالا باشد و طبق استاندارهای روز دنیا ساخته شده باشد زیرا در صورت وجود ناخالصی انتقال جریان برق با مشکل مواجه می شود. سیم مفتولی سیمند کابل با داشتن این ویژگی ها می تواند گزینه مناسبی برای سیم کشی داخلی تابلوها، توزیع کننده های برق، سیم کشی داخل لوله ها و زیر گچ باشد.

سیم مفتولی سیمند یا سیم خشک سیمند از بهترین انواع سیم های خشک است چرا که هادی آن مس با خلوص بالا می باشد البته این سیم در مقایسه با سیم افشان دارای انعطاف پذیری کمتری است به همین دلیل در جاهایی باید مورد استفاده قرار گیرد که ثابت و بدون حرکت باشد همچنین مقاومت الکتریکی سیم مفتولی از افشان کمتر است که البته این تفاوت چشمگیر نیست و ممکن است در متراژهای بالا تاثیرگذار باشد. شما می توانید برای خرید سیم خشک سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت سیم های نصب ثابت سیمند ابهر به فروشگاه تجهیزات برقی لایت هوم مراجعه نمایید و با اطمینان کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم مفتولی
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم مفتولی
نوع محصولسیم و کابل

29 کالای مرتبط