دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن M-Plan

کلید و پریز Schneider Merten مدل M Plan - نصب به صورت توکار - کلید و پریز در رنگ های سفید، بژ، آلومینیوم و آنتراسیت - دارای طراحی ساده و زیبا - مناسب برای فضاهای داخل منازل، اداره ها، هتل ها و غیره

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10
5 سال گارانتی

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن M-Plan

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن M-Plan ساخته شده از مواد با کیفیتی است که بیش از 175 عملکرد دارد و با با حذف برخی عناصر و باقی ماندن عناصر مورد نیاز، اشنایدر کلید و پریزی با طراحی عالی و  رنگ های جذاب براق و مات اراده می دهد. از این کلید و پریز می توان برای کلیه ساختمان های مسکونی، غیر مسکونی مانند مدارس، ادارات و هتل ها استفاده کرد. طراحی این مدل از کلید و پریز اشنایدر بسیار ظریف و دقیق می باشد و برای افرادی که طرفدار طراحی های هوشمندانه و ساده هستند می تواند گزینه مناسبی باشد همچنین رنگ بندی این کلید و پریز که شامل سفید، بژ، آلومینیوم و آنتراسیت است این امکان را به شما می دهد که رنگ مورد نظرتان را متناسب با سایر المان های محیط انتخاب نمایید.

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن m-plan

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن M Plan با بیش از 175 عملکرد، راه حل هایی برای کنترل روشنایی، VDI، سیستم های علامت دهی، کنترل الکترونیک روشنایی با دیمر ها، کنترل دما برای هتل ها و بیمارستان ها، فراهم می سازد. کلید و پریز اشنایدر سری مرتن سیستم ام، شامل KNX خاص و عالی همراه با دتکتور حضور و حرکت است. برای نوسازی و بازسازی، سیستم ام مرتن، آخرین تکنولوژی سیستم RF را ارائه می کند.

کلید و پریز اشنایدر مرتن مدل M-Plan

کلید و پریز اشنایدر سری مرتن با سیستم «ام» با عملکرد های نو آورانه برای هر نوع نصب مناسب بوده و سیستم منعطف و طراحی فنی آن، این محصول را قابل استفاده برای مصارف خانگی یا غیر خانگی مثل هتل ها، مدارس و ... می سازد. همچنین این سری از کلید و پریز اشنایدر دارای بیشترین تنوع در طرح و رنگ (سفید، کرم، آنتراسیت و آلومینیومی) است. طراحی متنوع و زیبای کلید و پریز مرتن، بهترین انتخاب برای هر مکانی را تضمین می کند. مکانیزم های کلید و پریز های مرتن با تنوع بسیار بالا ارائه می شوند. به خاطر یکسان بودن مکانیزم های این مدل کلید و پریز می توان پس از نصب مکانیزم ها، از کاور های متفاوتی در سیستم «ام» و سیستم «دیزاین» استفاده نمود.

کلید و پریز مرتن اشنایدر مدل M-Plan

شما می توانید برای خرید کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن M plan و یا اطلاع از قیمت کلید و پریز مرتن اشنایدر سری M Plan به لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات لازم خرید خود را انجام دهید.

کشور سازندهفرانسه
برنداشنایدر
نوع کلید و پریزمکانیکی ساده
نوع محصولکلید و پریز
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی) | متالیک(طلایی-نفره ای-بژ-مسی-رزگلد-برنز-آلومینیوم-اینوکس-تیتانیوم-فوم-نیکل-کروم- پلاتینی) | مشکی(آنتراسیت)
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال
کشور سازندهفرانسه
برنداشنایدر
نوع کلید و پریزمکانیکی ساده
نوع محصولکلید و پریز
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی) | متالیک(طلایی-نفره ای-بژ-مسی-رزگلد-برنز-آلومینیوم-اینوکس-تیتانیوم-فوم-نیکل-کروم- پلاتینی) | مشکی(آنتراسیت)
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال