1
  2
  3
  4
  چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله دیدن عکس در اندازه بزرگ

  چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله

  چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله – دارای دو توان 10– تک رنگ مهتابی – توکار- قطر بیرونی 11.5 سانتیمتر - قطر برش 10 سانتیمتر 

  اطلاعات بیشتر

  امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.1/10
  2 سال گارانتی

  چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله

  چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله همانطور که از نامش مشخص است در دسته چراغ هایی قرار دارد که در ساخت لامپ آنها از تکنولوژی COB استفاده شده است به این صورت که تعداد زیادی ال ای دی نوری روی یک بورد کوچک کنار هم قرار می گیرند، در نتیجه با روشن شدن چراغ یک هسته نورانی دیده می شود. بنابراین از این چراغ ها همانند چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله می توان به عنوان چراغ دکوراتیو، علاوه بر تامین کننده نور نیز استفاده کرد به طور مثال این چراغ ها در نورپردازی بخش های مختلف یک فضا مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول فقط دارای لامپی با نور مهتابی یا سفید است البته این رنگ در دسته رنگ هایی قرار دارد که عمومی بوده و برای روشنایی اماکن مختلفی مورد استفاده واقع می شود، این چراغ با توان 10 وات تولید شده است که لامپ درون آنها ثابت است و می تواند نوری یکنواخت و بدون خیره گی را در اختیار افراد قرار دهد.

  چراغ سقفی COB توکار شیله

   نصب چراغ پنلی شیله به صورت توکار می باشد به این معنا که قبل از نصب آن باید حفره یا برشی در محل مورد نظر ایجاد شود و چراغ داخل آن قرار گیرد به همین دلیل یکی از نکات قابل توجه در استفاده از چراغ های توکار مانند چراغ مهتابی شیله اندازه قطر برش و قطر بیرونی محصول است که حتما قبل از خرید باید مورد بررسی قرار گیرد تا هنگام نصب چراغ مشکل ایجاد نشود. انواع چراغ COB سقفی توکار مهتابی شیله با توان 10 وات در محل هایی که سقف بلندی دارند برای تامین روشنایی محیط یا حتی نورپردازی ویترین مغازه ها، اپن آشپرخانه ها، سالن های پذیرایی، هتل ها، بوفه منازل و غیره استفاده می شود و ویژگی آنها این است که عمر بالایی داشته و در عین حال برق کمی نیز استفاده می کند بنابراین شما می توانید نوری با کیفیت و سالم داشته باشید همچین این چراغ ها به دلیل تکنولوژی هایی که در ساخت آنها استفاده شده است اشعه یو وی تولید نمی کند بنابراین با طبیعت سازگارند. چراغ های COB سقفی توکار مهتابی شیله دارای پخش نورهای مختلفی می باشد و زاویه پرتو نوری در آنها 60 درجه است بنابراین این چراغ ها دارای قابلیت هایی هستند که سبب می شود مشتریان بتوانند متناسب با محلی که قرار است، چراغ مورد نظر خود را انتخاب و نصب کنند.
  شما می توانید برای خرید پنل COB سقفی توکار شیله یا اطلاع از قیمت چراغ سقفی مهتابی شیله به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید.

  30 کالای مرتبط