دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری شیله مدل 6KA-DC

فیوز مینیاتوری شیله 6KA-DC – حد تحمل جریان از 2 تا 32 آمپر – در دو نوع تک پل و دوپل

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
2 سال گارانتی

کلید مینیاتوری شیله

کلید مینیاتوری شیله 6KA-DC از کلیدهایی است که برای محافظت از مدارها و وسایل الکتریکی مختلف در مقابل آسیب های ناشی از جریان اتصال کوتاه و عبور اضافه بار در مدار استفاده می شود  و در فیوزهای مینیاتوری شیله مکانیزم عملکرد حرارتی برای حفاظت از مدار در برابر اتصال کوتاه طراحی شده است.

انواع کلید مینیاتوری DC شیله دارای ورودی های حفاظت در برابر اتصال نامناسب هستند و همچنین دارای یک بخش مخصوص روی محصول می باشند که نوع مصرف را مشخص می کند.

میزان جریانی که کلید مینیاتوری شیله مدل 6KA-DC می تواند تحمل کند از 2 آمپر تا 32 آمپر قابل تغییر است که مشتریان می توانند بسته به محلی که قرار است از این کلیدها استفاده گردد نوع فیوز مینیاتوری مورد نظر خود را انتخاب نمایند .

در قسمت جلوی کلید مینیاتوری شیله مدل 6KA-DC مشخصات آن نوشته شده است به طور مثال میزان ولتاژ مورد نیاز ، شکل باز و بسته بودن کنتاکت ها ، نام مدل و میزان آمپراژ قابل تحمل بنابراین به راحتی می توان از روی محصول به تمام ویژگی های آن دسترسی پیدا کرد.

قدرت قطع اتصال کوتاه در این کلید ها 6000 آمپر یا 6 کیلوآمپر است به این معنا که اگر جریان اتصال کوتاه تا 6000 آمپر نیز برسد کلید مینیاتوری شیله مدار را قطع می کند.

کشور سازندهایران
برندشیله
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی2 سال
آمپر2 تا 32 آمپر
تعداد پل1 پل | 2 پل
کشور سازندهایران
برندشیله
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی2 سال
آمپر2 تا 32 آمپر
تعداد پل1 پل | 2 پل

30 کالای مرتبط