دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید و پریز پارت الکتریک مدل تابش

کلید و پریز پارت الکتریک مدل تابش - قاب و مکانیزم هردو سفید و یکسره - قابل استفاده در محیط های مختلف منازل و محیط اداره ها - دارای شکل ظاهری ساده و شیک

نوع کلید و پریزقیمت(تومان)
یک پل2/865
دو پل2/950
سه پل4/330
کلید تبدیل2/895
شاستی زنک2/865
پریز TV2/985
پریز ماهواره و تلوزیونTV.SAT10/855
شاستی راه پله3/930
کلید کراکس3/930
کلید کولر جدید4/070
پریزتلفن cat3 دو سوکت2/985
پریز شبکه تک سوکتcat6 4/920
پریز تلفن و شبکه cat32/985
پریز بدون برق ارت با مغزی سرامیکی4/000
پریزبرق بدون ارت با مغزی پلی کربنات2/525
پریز  برق ارتدار با مغزی سرامیکی2/995
پریز ارتدار با مغز پلی کربنات2/700
کلیذ دیمر7/810
زنگ ملودی دینگ ذانگ4/745

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    7.6/10
2 سال گارانتی

کلید و پریز پارت الکتریک مدل تابش

کلید و پریز پارت الکتریک یکی از بهترین کلید و پریز های موجود در بازار است که در کارخانه ای مجهز در داخل ایران اقدام به تولید کلید و پریز های استاندارد و با کیفیت نموده است که دارای گواهینامه ی کیفیت اروپا و استاندارد ایران می باشد. یکی از علل کیفیت و دوام این محصول استفاده از متریال و اجزایی با کیفیت در ساخت آن است. همچنین پارت الکتریک با تکیه بر نیرو های مجرب و استفاده از روش های نوین کلید و پریز مدل تابش را تولید نموده است. این کلید و پریز دارای ضمانت نامه ی دوساله می باشد.این کلید و پریز از ماده ای به نام ABS که نوعی پلیمر محسوب می شود تولید شده است. این پلیمر بسیار مقاوم و با کیف می باشد و دارای خواص مکانیکی، شیمیایی و حرارتی خاصی است. که موجب می شود محصول در برابرآسیب های مختلف مقاوم باشد. این مدل از کلید و پریز دارای سری کامل کلید و پریز است که شامل کلید یک پل و دوپل، کلید دیمر، شاسی زنگ، پریز آنتن و تلفن، کلید کولر و ... می باشد تا تمامی نیاز های یک واحد مسکونی را رفع نماید. همچنین این محصول دارای رنگ پر طرفدار سفید است در نتیجه می توان از آن در هر نوع محیطی با هر دکوراسیونی استفاده نمود.

مشخصات فنی کلید و پریز تابش ساخت پارت الکتریک

این کلید و پریز مقاوم قابلیت استفاده در هر محیطی را دارد و در اثر شستشو با مواد شوینده قوی و دیگر عوامل بیرونی دچار تخریب و  یا خط و خش نخواهد شد. یکی از مشخصه های این کلید و پریز استفاده آسان از آن به دلیلی نرمی کلید های آن است که در کنار آن این محصول به آسانی و در کمترین زمان ممکن بر روی دیوار نصب می شود. همچنین این محصول با توجه به این که قابلیت رقابت با نمونه های خارجی مشابه خود را دارد از قیمت مناسبی بر خوردار است. که این موضوع موجب می شود هزینه های تعمیر و تعویض ه شدت کاهش پیدا کند. این مدل از کلید و پریز پارت الکتریکی دارای ضمانت نامه ی دو ساله می باشد.

کلید و پریز پارت الکتریک دارای مغزی از جنس سرامیک است که موجب شده محصول بسیار مقاوم و با کیفیت بالا تر باشد و از عمر طولانی تری نیز بر خوردار است. می توانید جهت کسب اطلاعات کامل قیمت های کلید و پریز های پارت الکتریک و یا خرید این مدل از کلید و پریز ساده و زیبا به سایت سایت www. lighthome . ir  مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
جنس بدنهABS
گارانتی2 سال
کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
جنس بدنهABS
گارانتی2 سال