1
2
3
4
چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با صفحه اکرولیک شیری TCL دیدن عکس در اندازه بزرگ

چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با صفحه اکرولیک شیری TCL

  • توان 36 وات
  • لامپ فلورسنتی TCL
  • روکار
  • رنگ بدنه سفید
  • روکش نسوز وارنیش سیم
  • صفحه اکرولیک شیری

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با صفحه اکرولیک شیری TCL

چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام دارای شکل ظاهری مستطیل بوده و می تواند به عنوان المان اصلی در محیط های بزرگی مانند اداره ها، شرکت ها، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها استفاده شود. این محصول دارای نوردهی یکنواختی می باشد که به دلیل نوع صفحه بکار رفته شده در آن بوده که از جنس اکرولیک شیری می باشد و منجر به نوردهی یکنواختی در محیط می شود. رنگ بدنه چراغ نیز سفید بوده و همانطور که از نام آن مشخص است بصورت روکار نصب می شود که برای آن نیاز به ایجاد برش در سقف نمی باشد.

چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با صفحه اکرولیک شیری TCL

ویژگی های ظاهری چراغ اداری مهنام

چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا دارای قابلیت استفاده با لامپ فلورسنتی TCL می باشد که این لامپ ها نوردهی بالا و با کیفیتی داشته که این نور فاقد سوسو زدن و یا افت نوردهی می باشد. این چراغ اداری مهنام از توان 36 وات تشکیل شده که میزان روشنایی بالایی را ایجاد می کند و دارای یک عدد لامپ در ساختار خود می باشد که طول عمر زیادی داشته و بر اثر استفاده مداوم از آن دچار سوختگی نمی شود. وجود صفحه اکرولیک شیری باعث شده تا چراغ دارای نورهی یکنواختی شده و این نور در طول آن بصورت یکسانی تابیده می شود.

ویژگی های فنی چراغ اداری مهنام

چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با صفحه اکرولیک شیری TCL دارای کلاف آلومینیومی در نمای چراغ می باشد که مناسب برای نصب طلق چراغ است. این چراغ اداری بدنه ای محکم و از جنس ورقه های فولادی روغنی داشته که با رنگ الکترواستاتیک پوشیده شده است. جنس سیم های بکار رفته شده در آن از وارنیش نسوز می باشد که در اثر بالا رفتن دمای محیط، دچار آسیب نشده و کیفیت بالایی دارد. نصب این چراغ بصورت روکار می باشد و ابعاد بیرونی آن شامل 500x62 میلی متر می باشد که می توانید با کمک براکت و پیچ آن را نصب نمایید.

شما می توانید پس از بررسی های لازم و کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با صفحه اکرولیک شیری TCL و یا اطلاع از قیمت چراغ اداری آلفا 36 وات روکار مهنام مدل آلفا با مراجعه به سایت لایت هوم و یا تماس با بخش فروش ما، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

کشور سازندهایران
برندمهنام
نوع روشناییچراغ اداری و تجاری
توان36 وات
نوع نصبروکار
نوع سر پیچ و لامپTC-L
کشور سازندهایران
برندمهنام
نوع روشناییچراغ اداری و تجاری
توان36 وات
نوع نصبروکار
نوع سر پیچ و لامپTC-L

30 کالای مرتبط

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر