1
2
3
4
چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با صفحه اکرولیک شیری T5 دیدن عکس در اندازه بزرگ

چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با صفحه اکرولیک شیری T5

  • توان 4x24 وات
  • لامپ فلورسنتی T5
  • توکار
  • رنگ بدنه سفید
  • دارای صفحه اکرولیک شیری
  • اندازه 60x60

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با صفحه اکرولیک شیری T5

چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام دارای قابلیت استفاده در محیط های مختلفی را داشته که برای مکان های بزرگ بسیار مناسب بوده و از آن در فضاهایی مانند اداره ها، شرکت ها، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها استفاده می شود. وجود صفحه اکرولیک شیری در آن سبب شده تا نور را بصورت یکنواخت و ملایمی در طول صفحه خود ایجاد کرده و به همین دلیل سبب خستگی و خیرگی چشم نشده و همچنین می تواند منجر به نوردهی مناسبی در کل محیط شود. چراغ های اداری مهنام در تنوع بالایی عرضه شده که همه این مدل ها در سایت لایت هوم قابل دسترس و خریداری است.

چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با صفحه اکرولیک شیری T5

ویژگی های ظاهری چراغ اداری مهنام

چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس دارای 4 عدد لامپ فلورسنتی می باشد که از نوع T5 بوده و این لامپ ها طول عمر بالایی داشته، بطوریکه در اثر استفاده طولانی مدت از آن دچار افت نوردهی و یا سوسو زدن نمی شود. توان این چراغ اداری مهنام برای هر کدام از لامپ ها 24 وات بوده که مجموعا میزان توان 96 وات را ایجاد کرده که مقدار روشنایی بالا و کافی را ایجاد می کند. لامپ های فلورسنتی تنوع زیادی داشته که هر کدام دارای شکل ظاهری مختلف و همچنین طول های متنوعی می باشد.

ویژگی های فنی چراغ اداری مهنام

چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با صفحه اکرولیک شیری T5 دارای قابلیت نصب بصورت توکار را داشته و ابعاد بیرونی چراغ 60 در 60 سانتی متر می باشد که با کمک این اندازه ها می توانید نصب دقیقی را انجام دهید. این چراغ اداری برای استفاده در سقف های کاذب مناسب می باشد که به کمک پایه های متصل شده به بدنه می توانید چراغ را به راحتی در داخل سقف محکم نمایید. رنگ بدنه چراغ سفید می باشد و صفحه اکرولیک شیری سبب پخش شدن نور یکنواخت در سراسر چراغ شده و از خیرگی چشم جلوگیری می کند.

شما می توانید پس از بررسی های لازم و کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با صفحه اکرولیک شیری T5 و یا اطلاع از قیمت چراغ اداری آلفا 4x24 وات توکار مهنام مدل ونوس با مراجعه به سایت لایت هوم و یا تماس با بخش فروش ما، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

کشور سازندهایران
برندمهنام
نوع روشناییچراغ اداری و تجاری
توان4x24
نوع نصبتوکار
نوع سر پیچ و لامپT5
کشور سازندهایران
برندمهنام
نوع روشناییچراغ اداری و تجاری
توان4x24
نوع نصبتوکار
نوع سر پیچ و لامپT5

30 کالای مرتبط

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر