1
  2
  3
  4
  چراغ خطی بروکس عرض 10 و طول 160 سانتیمتر در توان های مختلف دیدن عکس در اندازه بزرگ

  چراغ خطی بروکس عرض 10 و طول 160 سانتیمتر در توان های مختلف

  چراغ خطی آلومینیوم عرض 100 میلیمتر بروکس – دارای طول بدنه 160 سانتیمتر – طول عمر بالا تا 35 هزار ساعت – ضخامت چراغ 50 میلیمتر – شاخص نمود رنگ بالای 85 – رنگ نور آفتابی، مهتابی و یخی – درجه حفاظت IP44 – کارکرد در دمای 20- تا 70+ درجه – نصب توکار – تولید در توان های 24، 36 و 48 وات

  امکان تولید چراغ در توان ها و طول های سفارشی با توجه به نظر مشتری

  اطلاعات بیشتر

  امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

  چراغ خطی LED عرض 100 میلیمتر و طول 160 سانت

  چراغ خطی ال ای دی عرض 10 و طول 160 سانتیمتر از انواع چراغ های خطی است که جهت استفاده در روشنایی اصلی ساختمان های مسکونی، ساختمان های اداری و مجتمع های تجاری به کار می رود. این محصول را می توانید در توان های 24، 36 و 48 وات تهیه کنید البته از ویژگی های چراغ های خطی بروکس می توان به این نکته اشاره کرد که شما می توانید این محصولات را در توان ها و طول های دلخواه سفارش دهید و هیچ محدودیتی برای ساخت این چراغ های خطی وجود ندارد. در این چراغ خطی از تکنولوژی ال ای دی استفاده شده است که سبب می شود هم نور به صورت یکنواخت در فضا منتشر شود و هم مصرف انرژی به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

  چراغ خطی ال ای دی عرض 10 و طول 120 سانتیمتر بروکس

  در چراغ خطی LED عرض 10 سانت بروکس می توانید برای ایجاد خط نور طول چراغ را به کمک رابط مربوطه به سادگی افزایش دهید. این چراغ خطی در محدوده دمایی 20- درجه تا 70+ درجه قابل استفاده است همچنین یکی از ویژگی های این محصول درجه حفاظت IP44 است که طول عمر بالایی داشته و به صورت قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. نصب این چراغ خطی به صورت توکار انجام می شود و برای تامین روشنایی عمومی یکپارچه مورد استفاده قرار گیرد. بدنه این چراغ از پروفیل آلومینیوم اکسترود ساخته شده است که انتقال حرارت مطلوبی دارد و همین سبب می شود که طول عمر چراغ بالا رود.

  چراغ خطی طول 160 و عرض 10 سانتیمتر بروکس دارای رنگ نور آفتابی، مهتابی و یخی است که هرکدام می تواند برای فضای خاصی مورد استفاده قرار گیرد. نور تولید شده توسط این چراغ خطی کاملا یکنواخت است و بدون هرگونه اشعه مضر برای انسان و محیط زیست می باشد . همچنین برای ایجاد خط نوری در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری به کار می رود و نورپردازی مدرن و ساده ای ایجاد می کند. اگر به اصول استفاده از انواع چراغ لاینر توجه نمایید می توانید با استفاده از این المان ها هم محیطی جذاب را فراهم آورید و هم معماری مدرنی را ایجاد کنید. در این محصول مدار تغذیه با ضریب توان بالا ساخته شده است و آلودگی هارمونیکی بسیار پایینی دارد همچنین این چراغ دارای شاخص نمود رنگی بالای 85 است یعنی اجسام زیر نور این چراغ با وضوح بالاتر و با رنگ واقعی تر دیده می شوند.

  چراغ خطی LED عرض 10 سانت و طول 120 بروکس

  شما می توانید برای خرید چراغ خطی ال ای دی آلومینیوم عرض 10 و طول 160 سانت بروکس و یا اطلاع از قیمت چراغ خطی بروکس با عرض 10 و طول 160 سانتیمتر به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید.

  کشور سازندهایران
  برندبروکس
  جنس بدنهآلومینیومی
  گارانتی3 سال
  نوع روشناییچراغ خطی
  توان24 وات | 36 وات | 48 وات
  نوع نصبتوکار | دیواری | سقفی
  رنگ لامپآفتابی | مهتابی | یخی
  سایز روشناییطول 160 سانتیمتر و عرض 10 سانتیمتر
  رنگسفارشی
  نوع سر پیچ و لامپLED
  سایر امکاناتقابل سفارش در تمامی سایزها و توان ها به دلخواه
  کشور سازندهایران
  برندبروکس
  جنس بدنهآلومینیومی
  گارانتی3 سال
  نوع روشناییچراغ خطی
  توان24 وات | 36 وات | 48 وات
  نوع نصبتوکار | دیواری | سقفی
  رنگ لامپآفتابی | مهتابی | یخی
  سایز روشناییطول 160 سانتیمتر و عرض 10 سانتیمتر
  رنگسفارشی
  نوع سر پیچ و لامپLED
  سایر امکاناتقابل سفارش در تمامی سایزها و توان ها به دلخواه

  30 کالای مرتبط