کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره های تماس: (داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177454582- (تلگرام) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز لگراند - مدل آرتئور

کلید و پریز Legrand Arteor - توکار- باتماس ظریف انگشت عمل می کنند 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.5/10
1.5 سال گارانتی

0 تومان

کلید و پریز لگراند مدل آرتئور

کلید و پریز لگراند مدل آرتئور ، ترکیبی از کارآیی و ظرافت هستند که جزئیات فراوانی را در بر می‌گیرند و برای سبک زندگی جهانی طراحی شده اند. در گزینش و کیفیت مواد، برای تمامی مدل های این سری، توجه ویژه ای به عمل آمده است. در میان پرداخت‌های انحصاری ارائه شده، می‌توان از بافت فلزی، قرمز آینه‌ای و گالوشات Gallo Shot (بافت دانه دانه یا پوست ماهی) نیز نام برد. کلید و پریز لگراند مدل آرتئور ، طیف بسیار وسیعی از محصولات شامل دستگاه های سیم کشی، سیستم رادیویی و شبکه بر اساس تکنولوژی BUS می باشد.

جلوه‌ی بصری این طرح، ظاهری منحصر به فرد به فضا می‌بخشد. یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت این سری از کلید و پریز های لگراند، سازگاری آن ها با همه ‌ی استانداردهای بین‌المللی در حوزه‌ ی تجاری و خانگی است. همچنین می توان از Arteor به صورت توکار نیز استفاده نمود. کلید و پریز لگراند مدل آرتئور قابلیت هماهنگی با همه کلید ها از انواع بسیار ساده تا مدل های پیشرفته را دارد:

کلید های دیمر آرتئور به صورت الکترونیک و با یک تماس ظریف انگشت عمل می کنند و رنگ مکانیزم های آن سفید و منیزیمی می باشد.

کلید های اتوماتیک آرتئور به صورت اتوماتیک میزان انرژی را با توجه به نور مادون قرمز افراد، تنظیم می کنند. میزان حساسیت و اندازه گیری از 3 تا 10 متر قابل تنظیم است و زاویه تشخیص افقی آن 180 درجه می باشد.

  • مدل neutral از سری کلید و پریز لگراند مدل آرتئور، دارای رنگ و فرمت کلاسیک بوده که در هماهنگی کامل با محیط های مدرن مسکونی یا تجاری هستند.

کلید و پریز لگراند آرتئور

  • کلید های مدل tattoo کلید و پریز لگراند مدل آرتئور با طراحی مدرن و زیبایی فوق العاده مطابق با تمامی اماکن می باشند. این سری از کلید و پریزهای لگراند، با دارا بودن خطوطی ظریف به روی بدنه خود، به طرز زیبایی، باعث خاص و ویژه بودن محیط می گردند.

کلید و پریز لگراند آرتئور

  • مدل mirror دارای ترکیبات فلزی در ظاهر، طرح های آینه ای و رنگ های درخشان می باشد. تکنولوژی این مدل در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

کلید و پریز لگراند آرتئور

  • مدلgraffic دارای طرحی ساده با خطوط ظریف و موازی است که یادآور سیستم های دهه 70 می باشد.

کلید و پریز لگراند آرتئور

  • مدل brushed metal کلید و پریز لگراند مدل آرتئور با ظاهر فلزی زیبا و براق دارای انواعی از رنگ های گرم و سرد بوده و مناسب برای فضاهای داخلی مدرن و کلاسیک می باشد.
  • در کلید و پریز لگراند مدل آرتئور طرح wood، ترکیب بی نظیری از تکنولوژی و طبیعت، با استفاده از مواد طبیعی و جزییات فلزی به چشم می خورد. این طرح ها از بلوطی روشن تا ونگه، در دسترس می باشند.

کلید و پریز لگراند آرتئور

  • مدل چرم، طراحی بسیار لوکسی است که از چرم با بالاترین کیفیت ساخته شده است. این سری دارای طرح های بافت فلس ماهی و چرم طبیعی می باشند.

کلید و پریز لگراند آرتئور

  • مدل signature کلید و پریز لگراند مدل آرتئور بافته ای از چوب و فلز است که با طراحی زیبا و ویژه، مناسب برای دکور های خاص می باشد.

کلید و پریز لگراند آرتئور

 

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز لگراند مدل آرتئور کلید و پریز Legrand Arteor و کلید و پریز )

Info@lighthome.ir

کشور سازندهفرانسه
برندلگراند
رنگ رویهسفید | منیزیمی
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال
کشور سازندهفرانسه
برندلگراند
رنگ رویهسفید | منیزیمی
جنس بدنهABS
گارانتی1.5 سال