کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند

کلید و پریز ایران الکتریک مدل Diamond - دارای ساختار ماژولار - رنگ سفید - نصب آسان و تنوع سایز

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10
5 سال گارانتی

0 تومان

کلید و پریز ایران الکتریک مدل Diamond

یکی از المان هایی که در طراحی دکوراسیون منازل و محیط های مختلف اهمیت دارد توجه به کلید و پریزهای استفاده شده است که می توان با انتخاب کلید و پریز با طرح و کاربری مناسب علاوه بر ایجاد جلوه زیبا در محیط هماهنگی قابل توجهی را با عناصر دیگر فضا ایجاد کرد. در همین راستا شرکت ایران الکتریک انواع مختلفی از کلیدها و پریزها را با طرح ها، مدل ها و رنگ های مختلف تولید کرده است که مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود یکی از این مدل ها را انتخاب نمایند.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند یکی از مدل هایی است که تحولی نو در صنعت تجهیزات برقی ایجاد کرده است زیرا امکان هر نوع پیکر بندی سفارش خاص را حتی در فضاهای محدود فراهم می سازد. ویژگی منحصر به فرد این مدل داشتن ساختار ماژولار است به این معنی که شما می توانید هریک از بخش های کلید و پریز مانند مکانیزم، فریم و بخش میانی را به صورت مجزا تهیه کنید و با طرح دلخواه  خود فریم های مختلف تک خانه، دو خانه، سه خانه، چهار خانه و هفت خانه بسازید. به طور مثال :

  • کلید و پریز diamond ایران الکتریک مدل M2

شامل انواع کلیدهای یک پل، دوپل، انواع پریز برق، برق ارت دار و غیره می باشد که در واقع این مدل دارای ابعادی برابر با اندازه معمول کلیدها و پریزهای موجود در بازار است.

           

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند

         

  • کلید و پریز دیاموند ایران الکتریک مدل M3

در این محصول عرض قاب بیرونی یا فریم بیشتر از مدل M2 است و تنوع محصولات این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M1 و M2 در یک قاب یا فریم می باشد در واقع شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز، شاسی زنگ، کلید سه پل و غیره را در یک فریم با عرض بیشتر داشته باشید.

         

کلید و پریز دیاموند ایران الکتریک

    

کلید و پریز ایران الکتریک مدل Diamond همچنین دارای ساختار ماژولاری M4 و M7 نیز می باشد که با استفاده از این مدل ها مشتریان می توانند مجموعه ای منسجم و یک پارچه از انواع کلیدها یا پریزها را در یک قاب کنار یکدیگر داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی های کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند، تولید در رنگ سفید است زیرا این رنگ کاملا عمومی بوده و افراد می توانند برای هر مکانی از این کلیدها و پریزها استفاده نمایند همچنین این محصول به آسانی نصب می شود و با خرید کلیدوپریز ایران الکتریک مدل diamond امکان نصب ساده و بهره مندی از ساختار ماژولار این محصول برای شما فراهم می شود همچنین خرید و اطلاع از قیمت کلید و پریز دیاموند ایران الکتریک در سایت www.lighthome.ir برای مشتریان فراهم شده است.

کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
رنگ رویهسفید
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال
کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
رنگ رویهسفید
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال