1
  2
  3
  4
  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه سفید و کرم دیدن عکس در اندازه بزرگ

  راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه سفید و کرم

  کلید و پریز ایران الکتریک - مدل الیزه اقتصادی  - دارای قاب و مکانیزم در دو رنگ سفید و کرم

  اطلاعات بیشتر

  امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10
  5 سال گارانتی

  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه اقتصادی

  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه سفید و کرم محصولی است که با کیفیت بالایی در دو رنگ عمومی و پر کاربرد تولید می شود که قابل استفاده در محیط های مختلف می باشند و مشتریان می توانند این محصولات را در اداره ها، دفاتر، سازمان ها و محیط های مختلف دیگر به کار ببرند. این مدل از کلید و پریزهای ایران الکتریک را می توان با هزینه کم تهیه نمود به همین دلیل  در دسته محصولات اقتصادی قرار می گیرند و قابل استفاده در محیط های رسمی، منازل و غیره می باشند.

  انتخاب کلید و پریز مناسب در هر محل به نظر و سلیقه مشتریان بستگی دارد و یکی از المان هایی می باشد که قابلیت هماهنگ شدن با عناصر دیگر را در محیط های مختلف دارد به همین دلیل رنگ و طرح آن ها برای افراد اهمیت بالایی دارد در همین راستا شرکت ایران الکتریک سعی کرده است با تولید کلید و پریز های متنوع در رنگ ها و طرح های مختلف نظر طیف گسترده ای از مشتریان را جلب نماید.

            

  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه سفید و کرم

               

  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه سفید و کرم یکی از محصولاتی است که با داشتن دو رنگ کاربردی و پرطرفدار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا به راحتی می توان این دو رنگ را با تمام المان های یک محیط هماهنگ نمود همچنین از ویژگی های دیگر این محصولات قیمت پایین آن می باشد که امکان خرید را برای افراد زیادی فراهم کرده است. شما می توانید جهت خرید کلید و پریز الیزه اقتصادی ایران الکتریک و اطلاع از قیمت کلید و پریز ایران الکتریک رنگ سفید و کرم به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید.

  کشور سازندهایران
  برندایران الکتریک
  رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
  جنس بدنهپلی کربنات
  گارانتی5 سال
  کشور سازندهایران
  برندایران الکتریک
  رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
  جنس بدنهپلی کربنات
  گارانتی5 سال

  19 کالای مرتبط