new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید محافظ جان چهار پل 40 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

 کلید محافظ جان هیوندای -  چهار پل  – 40 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

387,000 تومان

کلید محافظ جان چهار پل 40 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان 40 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای که با نام اختصاری RCCB شناخته می شود از نمونه کلید هایی است که باید در یک مدار الکتریکی وجود داشته باشد و وظیفه آن این است که در زمان نشتی جریان می تواند جریان برق را قطع کند تا از آسیب جانی جلو گیری گردد. این کلید محافظ نوعی کلید ایمنی است که از طریق مقایسه جریان رفت و برگشت مدار را قطع می کند زیرا در حالت عادی میزان جریان های ورودی و خروجی برابر است ولی اگر اختلافی در آنها وجود داشته باشد این اختلاف باعث می شود جریان الکتریکی به جای بازگشتن از راه سیم نول از راه زمین به منبع بر گردد که در این صورت کلید محافظ جان هیوندای عمل می کند و مدار را قطع می کند بنابراین از برق گرفتگی و آتش سوزی جلوگیری می شود. کلید محافظ جان یا کلید محافظ نشتی جریان همانند کلیدهای مینیاتوری دارای تیپ های مختلفی می باشند که در زیر به صورت مختصر با انواع آنها آشنا می شویم:

کلید جریان نشتی تیپ AC : این نوع از کلید محافظ جان می تواند جریان های نشتی با شکل موج AC را تشخیص می دهد و به صورت دوپل و چهارپل در دسترس است و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

کلید محافظ جان تیپ A : کلیدجریان نشتی تیپ A قابلیت تشخیص جریان با شکل موج AC و موج مستقیمDC را دارد که در دو نوع دو پل و چهار پل تولید می شود و جریان نامی آن از 16 تا 80 آمپر می باشد.

کلید محافظ جان تیپ B : کلید جریان نشتی نوع B قابلیت تشخیص جریان نشتی با شکل موج متناوب ACو موج مستقیم DC را تا فرکانس 1 مگاهرتز را دارد و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

اساس کار کلید محافظ جان هیوندای 40 آمپر 3 صدم آمپر مقایسه جریان رفت و برگشت با یک دیگر است زیرا در حالت عادی میزان جریان رفت با جریان برگشت برابر است ولی در صورتی که آسیبی در مدار ایجاد شده باشد این دو مقدار متفاوت می شود در این صورت نشت پیدا کرده و زمینه ساز برق گرفتگی می شود بنابراین کلید جریان نشتی کانل مدار را قطع می کند و جلوی آسیب را می گیرد. این کلید محافظ جان هیوندای با در نظر گرفتن شرایط متفاوت در تمام مدل های کلید مینیاتوری هیوندای دارای قدرت تحمل جریان متفاوت است که در این مدل دارای قدرت تحمل جریان 40 آمپر را دارد و به شکل دو پل در مدار استفاده می شود.

برای خرید کلید محافظ جان چهار پل 40 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای و اطلاع از قیمت کلید محافظ جان 40 آمپر 30 میلی آمپر 4 پل هیوندای می توانید به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و نسبت به خرید کالای مورد نظرتان اقدام کنید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر40 آمپر
تعداد پل4 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر40 آمپر
تعداد پل4 پل

30 کالای مرتبط