new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید محافظ جان چهار پل 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان هیوندای - چهار پل – 25 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

387,000 تومان

کلید محافظ جان چهار پل 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان چهار پل 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای وسیله ای حفاظتی است که وجود آن برای محافظت از جان افراد در برق کشی تمام ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و غیره ضروری است. جریان مجاز عبوری کلید محافظ جان چهار پل 30 میلی آمپر هیوندای مورد نظر 25 آمپر است و در مدارات 4 پل ( سه فاز و یک نول ) مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد این کلید محافظتی به گونه ای است که اگر میزان جریان خروجی با جریان ورودی اختلاف داشته باشد در کسری از ثانیه مدار الکتریکی را قطع می کند. این اختلاف جریان به معنای نشتی جریان از طریق جسم رسانا است که این جسم رسانا ممکن است بدن انسان باشد.

انواع کلید محافظ جان هیوندای با توجه به محل استفاده از آن ها، دارای حساسیت های متفاوتی هستند که به دو گروه خانگی و صنعتی دسته بندی شده اند. کلید محافظ جان 25 آمپر 30 میلی آمپر چهار پل هیوندای دارای حساسیت سی میلی آمپر است به این معنا که اگر اختلاف جریان بیش از این مقدار باشد کلید عمل می کند و به سرعت مدار را قطع می کند. لازم به ذکر این نکته می باشد که بدانید بدن انسان قدرت تحمل 30 میلی آمپر را در مدت زمان 200 میلی آمپر دارد. کلیدهای محافظ جان هیوندای در سه تیپ AC ،A و B دسته بندی شده اند و این کلید محافظ جان ساخت شرکت هیوندای واقع در کره ی جنوبی است که از مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت و تولید محصولات خود به کار می برد و همین ویژگی باعث شده تا همچنان سهم قابل توجهی را در بازار به خود اختصاص دهد.

با مراجعه به لایت هوم می توانید نسبت به خرید آنلاین کلید محافظ جان چهار پل 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای اقدام نمایید و از قیمت به روز کلید محافظ جان 25 آمپر چهار پل هیوندای اطلاع یابید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر25آمپر
تعداد پل4 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر25آمپر
تعداد پل4 پل

30 کالای مرتبط