new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید محافظ جان دو پل 63 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان هیوندای -  دو پل – 63 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

165,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید محافظ جان دو پل 63 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان دو پل 63 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای نوعی کلید ایمنی است که دائما بر جریان مدار نظارت دارد و از طریق مقایسه جریان رفت و برگشت مدار را قطع می کند زیرا در حالت عادی این دو جریان باید با هم برابر باشند و زمانی که اختلافی ایجاد شود قطعأ نشتی رخ داده است. این کلید محافظ جان در مدارات دو پل مورد استفاده قرار می گیرد و برای جریان 63 آمپر مناسب است و اگر جریان رفت و برگشت بیش از 30 میلی آمپر با هم اختلاف پیدا کنند مدار را قطع می کند تا از برق گرفتگی و آتش سوزی جلوگیری کند.

کلید های محافظ جان هیوندای بر اساس حساسیتی که دارند تعدادی از آن ها برای مصارف خانگی و تعدادی از آن ها برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. کلید محافظ جان هیوندای 63 آمپر دو پل 30 میلی آمپر علاوه بر این که از جان افراد محافظت کرده و امنیت جانی ایجاد می کند، از آسیب های احتمالی به اجزاء مدار الکتریکی نیز جلوگیری می کند. کلید محافظ جان دو پل 63 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای ساخت شرکت هیوندای کره ای می باشد. این شرکت از مواد اولیه و قطعات درجه یک و مرغوب در ساخت و تولید محصولات خود استفاده می کند و محصولاتی مطابق با استاندارد های جهانی به بازار عرضه می کند. شرکت هیوندای همواره یکی از پر طرفدار ترین برند های موجود در بازار می باشد.

کلید محافظ جان هیوندای دو پل 63 آمپر 30 میلی آمپر با توجه به میزان حساسیت بالایی که دارد برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری مناسب است زیرا بدن انسان تحمل جریان 30 میلی آمپر را در مدت زمان 200 میلی ثانیه دارد. این کلید هیوندای در منازل بعد از کنتور برق قرار می گیرد و سیم های فاز و نول در ابتدا به این کلید متصل می شوند و سپس به کلید مینیاتوری می روند.

برای خرید اینترنتی کلید محافظ جان دو پل شصت و سه آمپر 30 میلی آمپر هیوندای می توانید به سایت لایت هوم مراجعه کنید و پس از اطلاع از قیمت کلید محافظ جان 63 آمپر 30 میلی آمپر دو پل هیوندای آن را سفارش داده و در اسرع وقت دریافت کنید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر63 آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر63 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط