new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 10 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای – 10 آمپر – تک فاز – تیپ موتوری ( تیپ روشنایی ) - نصب آسان – قیمت مناسب 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

29,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 10 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری 10 آمپر هیوندای تیپ موتوری تک فاز دارای جریان نامی ده آمپر است. وظیفه این فیوز مینیاتوری حفاظت از مدار در مقابل بالا رفتن جریان و یا اتصال کوتاه است. به این معنا که اگر در مدار جریان لحظه ای برای مدت مشخصی بیش از جریان نامی باشد به همه ی قسمت هایی که در این مدار قرار دارند آسیب وارد می شود. در این جا کلید مینیاتوری وارد عمل شده و مدار را قطع می کند. در فیوز مینیاتوری هیوندای تک فاز 10 آمپر تیپ موتوری از دو روش برای قطع مدار استفاده می شود:

  • استفاده از فلز بی متال
  • استفاده از سیم پیچ با دور کم و با دور زیاد

کلیدهای مینیاتوری با توجه به میزان حساسیت و مدت زمان عمل کرد به تیپ های B ،C ،D ،K و Z تقسیم شده اند. کلید مینیاتوری 10 آمپر هیوندای تک پل در تیپ C قرار دارد و به دلیل موارد استفاده آن که معمولا در صنعت و ماشین آلات و موتور های صنعتی است تیپ موتوری نیز نام گذاری می شود. تیپ C از تیپ B که برای مصارف خانگی و روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد دارای حساسیت کم تری است. در کلید مینیاتوری تیپ C اگر جریان لحظه ای 5 تا 10 برابر جریان نامی باشد در مدت زمان مشخصی مدار را قطع می کند تا به سایر تجهیزات مدار آسیبی نرسد. تیپ D برای مصرف صنعتی خاص مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت تحمل بالا تری نسبت به تیپ C دارد. تیپ های K و Z نیز برای مصارف منحصر به فرد خود به کار برده می شوند.

کلید مینیاتوری هیوندای تک فاز ده آمپر برای مصارف تک پل مورد استفاده قرار می گیرد. این کلید ساخت شرکت هیوندای است و از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت محصولات خود استفاده کرده و قطعات استانداردی را به بازار عرضه می کند. از دیگر مزایای این کلید مینیاتوری تک فاز 10 آمپر هیوندا می توان به نصب آسان، دوام بسیار بالا، ظاهر زیبا و... اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت کلید مینیاتوری تک فاز 10 آمپر هیوندای تیپ موتوری و همین طور سایر محصولات هیوندا می توانید به سایت لایت هوم مراجعه کرده و با ثبت سفارش خرید کلید مینیاتوری هیوندای تیپ موتوری تک فاز ده آمپر به صورت اینترنتی در اسرع وقت محصول خود را دریافت نمائید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر10آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر10آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط