new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

پایه بی متال هیوندای

پایه بی متال هیوندای ( رابط هیوندای ) – دارای سه تیپ کوچک ، متوسط و بزرگ – قابل استفاده برای بی متال های 22 تا 90 آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

پایه بی متال هیوندای

پایه بیمتال هیوندای (رابط هیوندای) دارای سه تیپ کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که قابل استفاده برای بی متال های 22 تا 90 آمپر است.

همان طور که می دانید بی متال ها برای حفاظت از موتور های الکتریکی استفاده می شوند که اساس کار آن ها بر پایه اختلاف ضریب انبساط طولی دو فلز به کار رفته در آن است و در دو نوع مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند. بیمتال هیوندای تیپ ساده که بر روی کنتاکتورهایی تا 90 آمپر قابل نصب است و بی متال هیوندای تیپ همراه با CT که بر روی کنتاکتورهای 110 تا 800 آمپر قابل نصب می باشد.

حال ممکن است برای نصب بیمتال بر روی کنتاکتور با مشکل مواجه شوید یعنی در صورت عدم تطبیق ابعادی بی متال با کنتاکتور می توان از پایه بیمتال هیوندای یا رابط هیوندای استفاده کرد. این پایه ساخت شرکت هیوندای می باشد که کیفیت ساخت بالایی دارد و دارای استاندارد های لازم می باشد. لازم به ذکر است که شرکت بزرگ هیوندای در رابطه با ساخت محصولات خود از تجهیزات پیشرفته و مدرن استفاده می کرده است. شرکت هیوندای دارای سابقه بالایی در ساخت محصولات خود می باشد و همین امر باعث کسب اعتماد و اعتبار برای این شرکت در بازار های جهانی شده است. این شرکت که در کشور کره جنوبی واقع شده است، در سال 1964 میلادی تاسیس گردیده است.

انواع مختلف پایه بی متال هیوندای در سه تیپ کوچک ، متوسط و بزرگ تولید و به بازار عرضه می شودکه در زیر به آن ها اشاره شده است و همچنین کد فنی این پایه ها نیز قید شده است:

  • پایه بی متال یا رابط هیوندای تیپ کوچک برای بی متال های 22 آمپر با کد فنی THMB 22S
  • پایه بی متال هیوندا تیپ متوسط برای بی متال های 40 و 50 آمپر با کد فنی THMB 40S و THMB 50S
  • رابط بی متال هیوندای تیپ بزرگ برای بی متال های 90 آمپر با کد فنی THMB 90S

شما می توانید برای خرید پایه بیمتال هیوندای به سایت لایت هوم مراجعه کنید البته قبل از خرید نیاز به دانستن اطلاعات فنی این محصول دارید که ما سعی کرده ایم اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم و پس از آگاهی از مشخصات پایه بی متال هیوندای و اطلاع از قیمت پایه بیمتال هیوندای می توانید نسبت به خرید آن در فروشگاه اینترنتی لایت هوم اقدام نمایید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولبی متال
گارانتی1 سال
آمپر22 تا 90 آنپر
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولبی متال
گارانتی1 سال
آمپر22 تا 90 آنپر

30 کالای مرتبط