دیدن عکس در اندازه بزرگ

کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U

کنتاکتور هیوندای سری U- دارای ولتاژ 220 ولت – 9 آمپر-  مدل UMC 9AC11S/220X

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

136,200 تومان

اضافه کردن کم کردن

کنتاکتور9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U

کنتاکتور هیوندای سری U در دسته کلیدهای الکترومغناطیسی جای دارد و مهم ترین بخش مدارهای فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد، این محصول امروزه در ماشین های صنعتی بسیار استفاده می شود زیرا برای راه اندازی و کنترل آنها باید از کنتاکتور استفاده کرد. این مدل از کنتاکتور که در گروه کلید مینیاتوری هیوندای قرار می گیرد دارای ولتاژ 220 ولت و قدرت تحمل شدت جریان 9 آمپراست. کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U یکی دیگر از کلیدهایی است که وجود آن در مدارهای الکتریکی ضروری است، کنتاکتور یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا استفاده می شود.

کنتاکتور ها در اندازه های مختلفی موجود هستند به طور مثال کنتاکتور های کوچک توانایی قطع تنها یک آمپر را دارند و کنتاکتورهای بزرگ که توانایی قطع ولتاژها و آمپراژ های بالا را دارند. در واقع کنتاکتور ها برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها، بانک های خازنی، مدارات روشنایی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شوند. کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U کاربردهای عمومی دارد و در تابلوهای برق، صنایع سیمان و نفت و صنایع مخابرات استفاده می شود و از نظر ساختاری دارای چهار بخش می باشد.

تیغه اصلی کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U که دارای دو بخش تیغه های فرمان و تیغه های قدرت می باشد؛ تیغه های قدرت وظیفه هدایت جریان الکتریکی را به عهده دارند و تیغه های فرمان همانطور که از نامشان مشخص است در مدار فرمان به کار می روند.

بوبین بخش دیگری از کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U است که در واقع هسته مغناطیسی سیم پیچی شده است و نیروی لازم برای بخش های مختلف را فراهم می آورد.

بخش محفظه کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U از قسمت های هادی و خطرناک کنتاکتور محافظت می کند و برای حفظ جان کسانی است که با این وسیله سروکار دارند.

رله حرارتی نام یکی دیگر از اجزای این کنتاکتور است که وظیفه آن حفاظت از بارهایی است که به کنتاکتور بسته می شود. در واقع زمانی که ولتاژ یا جریان ورودی به کنتاکتور کم و زیاد شود رله حرارتی عمل کرده و از صدمه زدن به بار الکتریکی جلوگیری می نماید. تمام این وسایل برای حفظ امنیت و بالا بردن ایمنی در یک مدار یا سیستم الکتریکی می باشند.

برای خرید کنتاکتور 9 آمپر هیوندای 220 ولت سری U و دریافت لیست قیمت فیوز مینیاتوری هیوندای به سایت لایت هوم مراجعه نمایید و نسبت به خرید آن و کسب اطلاعات اقدام کنید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولکنتاکتور
گارانتی1 سال
آمپر9 آمپر
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولکنتاکتور
گارانتی1 سال
آمپر9 آمپر

30 کالای مرتبط