دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید محافظ جان دو پل 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان هیوندای (جریان نشتی هیوندای ) – دو پل – 25 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

کلید محافظ جان دو پل 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان 25 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای نوعی کلید ایمنی است که از طریق مقایسه جریان رفت و برگشت مدار را قطع می کند زیرا در حالت عادی میزان جریان های ورودی و خروجی برابر است ولی اگر اختلافی در آنها وجود داشته باشد این اختلاف باعث می شود جریان الکتریکی به جای بازگشتن از راه سیم نول از راه زمین به منبع بر گردد که در این صورت کلید محافظ جان هیوندای عمل می کند و مدار را قطع می کند بنابراین از برق گرفتگی و آتش سوزی جلوگیری می شود.

کلید محافظ جان هیوندای مدل 25 آمپر 30 میلی آمپر که با نام اختصاری RCCB شناخته می شود از نمونه کلید هایی است که باید در یک مدار الکتریکی وجود داشته باشد و وظیفه آن این است که در زمان نشتی جریان می تواند جریان برق را قطع کند تا از آسیب جانی جلو گیری گردد. کلید محافظ جان یا کلید محافظ نشتی جریان همانند کلیدهای مینیاتوری دارای تیپ های مختلفی می باشند که در زیر به صورت مختصر با انواع آنها آشنا می شویم :

  • کلید جریان نشتی تیپ AC : این نوع از کلید محافظ جان می تواند جریان های نشتی با شکل موج AC را تشخیص می دهد و به صورت دوپل و چهارپل در دسترس است و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.
  • کلید محافظ جان تیپ A : کلیدجریان نشتی تیپ A قابلیت تشخیص جریان با شکل موج AC و موج مستقیم DC را دارد که در دو نوع دو پل و چهار پل تولید می شود و جریان نامی آن از 16 تا 80 آمپر می باشد.
  • کلید محافظ جان تیپ B : کلید جریان نشتی نوع B قابلیت تشخیص جریان نشتی با شکل موج متناوب ACو موج مستقیم DC را تا فرکانس 1 مگاهرتز را دارد و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

اساس کار کلید محافظ جان 25 آمپر هیوندای مقایسه جریان رفت و برگشت با یک دیگر است زیرا در حالت عادی میزان جریان رفت با جریان برگشت برابر است ولی در صورتی که آسیبی در مدار ایجاد شده باشد این دو مقدار متفاوت می شود. در این صورت، نشت پیدا کرده و زمینه ساز برق گرفتگی می شود. بنابراین کلید جریان نشتی کانل مدار را قطع می کند و جلوی آسیب را می گیرد. کلید محافظ جان هیوندای با در نظر گرفتن شرایط متفاوت در تمام مدل های کلید مینیاتوری هیوندای ،  دارای قدرت تحمل جریان متفاوت است که در این مدل دارای قدرت تحمل جریان 25 آمپر را دارد و به شکل دو پل در مدار استفاده می شود.

برای خرید کلید محافظ جان دو پل 25 آمپر 0.03 آمپر هیوندای و اطلاع از قیمت به روز کلید محافظ جان 2 پل بیست و پنج آمپر 30 میلی آمپر هیوندای می توانید به سایت لایت هوم مراجعه نمایید و با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
گارانتی1 سال
آمپر25آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
گارانتی1 سال
آمپر25آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط