1
2
3
4
هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 سانتیمتر دیدن عکس در اندازه بزرگ

هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 سانتیمتر

هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 سانتیمتر - طول عمر و کیفیت بالا - کوپل مستقیم و غیر مستقیم - یک سال ضمانت - تیپ بکوارد برای مکش و فروارد برای دمش - مجهز به شاسی دوبل و لرزه گیر - طول عمر و کیفیت بالا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 سانتیمتر

هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 سانتیمتر از سیستم های تهویه هوا که در انواع محیط های صنعتی کاربرد دارد فن سانتریفیوژ است. فن سانتریفیوژ یا گریز از مرکز یک دستگاه مکانیکی است که با حرکت هوا یا سایر گازها با زاویه ۹۰ درجه هوا را از عاری از آلاینده ها می سازد. این نوع از تنهای بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و شایعترین نوع تهویه در صنعت است.هواکش سانتریفیوژ از یک استوانه تشکیل شده که تعدادی تیغه برای پروانه ها قرار گرفته است در این نوع فن زاویه ورود و خروج هوا همانطور که گفته شد نود درجه است. هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 در محیط‌های که دارای خوردگی و فرسایش از آن به خوبی عمل می‌کند و دارای.سلامت و استحکام بالا می باشد.نگهداری و تمیز کردن و تعمیر فن به آسانی قابل انجام است و به راحتی تمیز می شود.

ویژگی هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن سایز 95×70 سانتیمتر

نوع فن سانتریفیوژ (گریز از مرکز) در دو مدل مستقیم و غیر مستقیم یا همان پولی تسمه ای طراحی شده است و بسته به سفارش شما می‌تواند ورودی و خروجی فن در جهت های مختلف ساخته شده و تحویل شما داده شود.پروانه های فن ماشین بالانس زدی ۳۰۰ ساخت کشور ایتالیا بالانس شده است و و با تست ریپورت ارائه شده است.تمامی افراد دارای شاسی دور و لرزه گیر می باشد.مدت گارانتی محصول یک سال باشد که می‌تواند ضمانت استفاده طولانی مدت و کیفیت اولیه مواد را به شما ارائه دهد. ورودی خروجی فن ها دارای فلنج و عموماً تیپ بکوارد برای مکش و فوروارد برای دمش استفاده می شود. این فن در اندازه های مختلف برای انواع کارگاه ها، کارخانه ها، آزمایشگاه ها و یا هر جایی که نیاز به تهویه و پاک سازی هوا و یا کاهش رطوبت و دما می باشد، تولید شده است تا بتوانید سایز مناسب آن را بسته به مساحت محیط مورد نظر انتخاب نمایید. سایز این هواکش 95×70 سانتیمتر است. 

چنان چه تمایل به خرید هواکش سانتریفیوژ مدل RER - TER خزرفن 95×70 سانتیمتر و یا اطلاع از قیمت هواکش سانتریفیوژ سایز 95×70 سانتیمتر مدل RER - TER خزرفن دارید می توانید با مراجعه به سایت لایت هوم محصول مورد نظر را سفارش دهید. همچنین می توانید با کادر فروش نیز تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر