1
2
3
4

کلید و پریز فده - مدل فلزی کروم

کلید و پریز Fede - سری Belle Epoque - مدل Metal Chrome

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل کروم

ترکیب دقیق زیبایی و هندسه در این سری از محصولات فده به وضوح خود را نمایش می دهد. فده ترکیباتی فوق العاده را ارائه داده است. می توان برای خاص بودن هر دکوراسیون ار ترکیباتی ویژه استفاده کرد؛ استفاده از متریالی مانند فلز، فرشینه، چوب، کورین و چینی. با استفاده از این کلید و پریز های فده، محیط دلچسب و ویژه ای را بسازید. فده در ساخت این سری زیبا از محصولات خود، از جذاب ترین رویه های فلزی استفاده کرده است.

کلید و پریز فده مدل نقره ای

       

می توان در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی و هماهنگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه نیز استفاده کرد. این قاب ها به صورت عمودی و افقی و بنا به ضرورت. قاب تک خانه دارای ابعاد 105×105 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 105×178 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 105×250 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 105×323 میلی متر می باشد. کادر ها یا قاب های چند خانه، خلاقیتی مناسب و جایگزینی هوشمندانه به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.

              

طراحی کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل کروم

باید در رابطه با طراحی این سری از کلید و پریز فده این نکته ویژه را در نظر داشت که استفاده از این کلید ها برای روشن و خاموش کردن لامپها یا لوستر ها می تواند به دو طریق انجام پذیرد. روش اول استفاده از شاسی های قدیمی و فشردن صفحه به روی مکانیزم آن هاست. روش دوم استفاده از کلیدی دوار است که این کلید دوار، تولید ویژه و خاص فده به شمار می رود. می توان تنها با استفاده از یک کلید دوار یا پیچ تنظیم کنترل روشن و خاموش کردن یک یا چند دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا اندازه ای معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند.

           

           
منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر