دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - سری Belle Epoque - مدل چینی

کلید و پریز Fede - سری Belle Epoque - مدل Porcelain

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل چینی

در حال حاضر این امکان فراهم آمده است که با استفاده از سری پورسلین فده، هماهنگی بی نظیری در محیط ایجاد گردد. به خاطر رویه های بسیار زیبا و نفیس امکانات هنرمندانه ای توسط متریال چینی فراهم می شود. زیبایی و برجستگی سری Porcelain به خاطر ظرافت و خلوص آن در عین داشتن خطوط پیچیده و جذاب است. فده بسیار خرسند است که کلید های جدید برنجی خود را معرفی می نماید؛ از آنجا که این محصولات ظرافت زیبایی را به تصرف خود در می آورند، زیبایی دکور را غنی تر می سازد.

کلید و پریز فده مدل چینی

               
پلیت های بسیار ویژه طراحی شده که از فلز برنج و مواد اولیه چینی ساخته شده است، در نسخه های محدودی تولید می گردند.
می توان در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز ها برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه نیز استفاده کرد. این قاب ها به صورت عمودی و افقی در دسترس هستند. قاب تک خانه دارای ابعاد 105×105 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 105×178 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 105×250 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 105×323 میلی متر می باشد. قاب ها یا کادر های چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی مناسب به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.

طراحی کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل چینی

نکته قابل توجه در رابطه با طراحی این سری از کلید و پریز ها این است که استفاده از این کلید ها برای روشن و خاموش کردن لامپ ها یا لوستر ها می تواند با دو روش انجام پذیرد. روش نخست استفاده از شاسی های قدیمی و فشردن صفحه روی مکانیزم آن هاست و روش دوم استفاده از یک پیچ تنظیم یا کلیدی دوار که روش ویژه و خاص فده به شمار می رود. می توان تنها با استفاده از یک کلید دوار کنترل روشن و خاموش کردن یک یا چند دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا اندازه ای معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند.

      

    

منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال