دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - سری Belle Epoque - مدل کورینتو

کلید و پریز Fede - سری Belle Epoque - مدل Corinto

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل کورینتو

با مجموعه جدید کورینتو، امکانات بی پایانی را کشف کنید. این کلید و پریز ها سطحی یکنواخت در کنار انتخاب عمل بی نهایتی را در اختیار شما قرار می دهند. این تفاوت و تمایز تنها به خاطر زیبایی بسیار ویژه این کلید ها نیست بلکه به خاطر تخصص تکنیکی فده نیز می باشد. برای مثال دیمر ها و کلید های دوار، بسیار کامپکت هستند. کلید های دوار باعث یکپارچگی علامت دهی LED ها در سه رنگ آبی، کهربایی و سفید می گردد. مدل کورینتو در این سری از کلید و پریز فده شامل رنگ های سفید مرمرین، کوارتز سیاه و سرخ می باشد.
می توان در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز ها برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه نیز استفاده کرد. این قاب ها به صورت عمودی و افقی در دسترس هستند. قاب تک خانه دارای ابعاد 105×105 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 105×178 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 105×250 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 105×323 میلی متر می باشد. قاب ها یا کادر های چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی مناسب به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.

کلید و پریز فده مدل کورینتو

              
طراحی کلید و پریز فده سری Belle Epoque مدل کورینتو

نکته قابل توجه در رابطه با طراحی این سری از کلید و پریز ها این است که استفاده از این کلید ها برای روشن و خاموش کردن لامپها یا لوستر ها می تواند به دو روش انجام گیرد. روش نخست استفاده از شاسی های قدیمی و فشردن صفحه روی مکانیزم آن هاست و روش دوم استفاده از یک پیچ تنظیم یا کلیدی دوار که روش اختصاصی فده به شمار می رود. می توان تنها با استفاده از یک کلید دوار کنترل روشن و خاموش کردن یک یا دو دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا اندازه ای معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند.

      

       
منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
گارانتی2 سال