دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - سری وینتیج - مدل چینی

کلید و پریز Fede - سری Vintage - مدل Porcelain

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل چینی Porcelain

کلید و پریز فده مدل چینی این امکان را فراهم آورده است که با ترکیب متریال پورسلین با محیط، هماهنگی بی نظیری در فضا ایجاد گردد. به خاطر رویه های بسیار زیبا و نفیس، امکان ایجاد نقوش هنرمندانه ای توسط متریال چینی فراهم می شود. زیبایی و برجستگی کلید و پریز فده مدل چینی به خاطر ظرافت و خلوص آن، در عین داشتن خطوط پیچیده و جذاب است. فده بسیار خرسند است که کلید های جدید برنجی خود را معرفی می نماید؛ از آنجا که این محصولات ظرافت در زیبایی را به تصرف خود در می آورند، زیبایی دکور را غنی تر می سازد.

کلید و پریز فده سری وینتیج مدل چینی

       

کلید و پریز فده مدل چینی شامل رنگ های سفید مرمرین، کوارتز سیاه و سرخ می باشد. می توان در هنگام استفاده از این سری از  کلید و پریز فده  برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه استفاده کرد. قاب تک خانه در این سری از کلید و پریز فده دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد. قاب یا کادر چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی بسیار مناسب است که به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به کار می روند.

طراحی کلید و پریز فده مدل چینی

در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل چینی باید به این نکته توجه داشت که روشن و خاموش کردن لوستر یا لامپ ها با استفاده از این کلید ها، با روش فشردن شاسی روی مکانیزم انجام نمی گیرد، بلکه با تفاوتی جزیی انجام می پذیرد. به این ترتیب که با چرخش کلیدی دوار، لوستر یا لامپ روشن و خاموش می شود. می توان تنها با استفاده از یک کلید، کنترل روشن و خاموش کردن یک یا چند دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل فده به صورت شاسی دار نیز موجود هستند.

منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری وینتیج و کلید و پریز فده مدل چینی )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال