دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - سری وینتیج - مدل کورینتو

کلید و پریز Fede - سری Vintage - مدل Corinto

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل کورینتو Corinto

کلید و پریز فده مدل کورینتو مجموعه جدید ی است که باعث می شود امکانات بی پایانی را کشف کنید: سطح یکنواختی که انتخاب عمل بی نهایتی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این تفاوت و تمایز تنها به خاطر زیبایی بسیار ویژه این سری از کلید و پریز فده نیست بلکه به خاطر تخصص تکنیکی آن نیز می باشد. برای مثال دیمر ها و کلید های دوار، بسیار کامپکت هستند. کلید های دوار باعث یکپارچگی علامت دهی LED ها به روی این کلید و پریز ها در سه رنگ آبی، کهربایی و سفید می گردد.

کلید و پریز فده سری وینتیج مدل کورینتو

      
کلید و پریز فده مدل کورینتو شامل رنگ های سفید مرمرین، کوارتز سیاه و سرخ می باشد. می توان در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه استفاده کرد. قاب تک خانه کلید و پریز فده مدل کورینتو دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد. قاب یا کادر چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی بسیار مناسب است که به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به کار می روند.

طراحی کلید و پریز فده مدل کورینتو

در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل کورینتو نکته قابل توجه این است که روشن و خاموش کردن لوستر یا لامپ ها با استفاده از این کلید ها، با روش فشردن شاسی روی مکانیزم انجام نمی گیرد، بلکه دارای تفاوتی جزیی است. به این ترتیب که با چرخش کلیدی دوار، لوستر یا لامپ روشن و خاموش می شود. می توان تنها با استفاده از یک کلید، کنترل روشن و خاموش کردن یک یا دو دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل به صورت شاسی دار نیز موجود هستند.

     

     

منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری وینتیج و کلید و پریز فده مدل کورینتو )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال