دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - مدل امپریو

کلید و پریز Fede - سری Emporio

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل امپریو Emprio

کلید و پریز فده مدل امپریو در نتیجه استفاده از فلز برنج در کنار قطعات زیبای هنری طراحی و ساخته شده است. در این مدل از کلید و پریز فده تمرکز بر جزییات مدل و رویه های خاص می باشد. طراحی کلید و پریز فده مدل امپریو با بازنگری در طراحی سری کلاسیک فده انجام گرفته است. شکل فوق العاده ساخت این مدل از کلید و پریز فده محسور کننده است: یک سمبل تاثیر گذار از زیبایی و کیفیت که به خوبی ارزش برند فده را منعکس می کند؛ یک شاهکار حقیقی در هماهنگی کامل با تمامی محیط ها. تفاوت در ساخت کلید و پریز ها توسط جزییات ظریف ایجاد می گردند.
می توان در هنگام استفاده از کلید و پریز فده مدل امپریو برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه استفاده کرد. قاب تک خانه کلید و پریز فده مدل امپریو دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد. قاب ها یا کادر های چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی بسیار مناسب به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.

کلید و پریز فده مدل امپریو 

    

طراحی کلید و پریز فده مدل امپریو

نکته قابل توجه در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل امپریو این است که روشن و خاموش کردن لوستر یا لامپ ها با استفاده از این کلید ها با روش فشردن شاسی روی مکانیزم انجام نمی گیرد، بلکه از خلاقیتی ظریف بهره گرفته شده است. به این ترتیب که با استفاده از یک پیچ تنظیم یا کلیدی دوار می توان کلید را روشن و خاموش نمود. می توان تنها با استفاده از یک کلید، کنترل روشن و خاموش کردن یک یا دو دسته لامپ را در اختیار داشت: با چرخش کلید تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن می گردد؛ در ادامه آن با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. البته کلید های یک پل و دو پل به صورت شاسی دار نیز موجود هستند.
کلید و پریز فده مدل امپریو در رنگ های سفید-طلایی، طلایی روشن، پتینه روشن و کروم روشن موجود هستند.

    

       
منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری امپریو و کلید و پریز فده مدل امپریو )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال