دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - مدل گرانادا

کلید و پریز Fede - سری Granada

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل گرانادا Granada

کلید و پریز فده مدل گرانادا از غنی ترین و لوکس ترین سبک دکوراسیون اندلس، در سطح بسیار بالای تزیینات، برای تکمیل زیبایی، بهره گرفته است. کلید های گرانادا به سادگی زیبا و بسیار هنرمندانه هستند. این پلیت های بسیار ویژه در نسخه های محدودی وجود دارند. طرح های به کار رفته در کلید و پریز فده مدل گرانادا از هنر آفریقای جنوبی الهام گرفته است.

 

کلید و پریز فده مدل گرانادا

 

این امکان وجود دارد که در هنگام استفاده از کلید و پریز فده مدل گرانادا برای ایجاد یکپارچگی بیشتر با محیط از قاب های یک تا چهار خانه استفاده کرد. این قاب های کلید و پریز فده به صورت عمودی و یا افقی قابل استفاده هستند. قاب تک خانه این مدل از کلید و پریز فده دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد. قاب ها یا کادر های چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و جایگزینی بسیار مناسب برای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا به شمار می روند.

    

طراحی کلید و پریز فده مدل گرانادا

نکته قابل توجه در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل گرانادا این است که روشن و خاموش کردن لوستر یا لامپ ها با دو روش صورت می گیرد، فرمت اول همانند دیگر کلید و پریز ها و به روش سنتی صورت می گیرد. روش دوم اما بهره گیری از خلاقیتی ظریف است. به این ترتیب که با استفاده از یک پیچ تنظیم یا کلیدی دوار می توان لامپ ها و یا لوستر را روشن و خاموش نمود. می توان تنها با استفاده از یک کلید، روشن و خاموش کردن یک یا دو دسته لامپ را کنترل کرد: با چرخش کلید تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن می گردد؛ در ادامه آن با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل به صورت شاسی دار نیز موجود هستند.
کلید و پریز فده مدل گرانادا در رنگ های طلایی روشن، پتینه روشن مسی، سفید دکاپه و آنتیک موجود هستند.

    

     
منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری گرانادا و کلید و پریز فده مدل گرانادا )
Info@dcakala.com

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال