دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - مدل قصر

کلید و پریز Fede - سری کریستال دولوکس - مدل Palace

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل قصر

کلید و پریز فده مدل قصر با استفاده از کریستال های سواروسکی، با زیبایی و درخشندگی خاصی ساخته شده است. فده مجموعه ای جدید در طراحی سیستم های الکتریکی معرفی می کند: «کلید جواهرنشان».
این سری از کلید و پریز فده کلید و پریز هایی فوق العاده لوکس با تلالو و درخشش نور کریستال های سواروسکی هستند که از فلز برنج با بالاترین و معتبر ترین کیفیت ساخته شده اند. این قطعات خاص و فوق العاده کلید و پریز فده در نسخه های محدود ارائه می گردد: بدون شک «اثر هنری» توسط هنرمندان مجوعه فده ترسیم و طراحی شده است.
کلید و پریز فده مدل قصر دارای رنگ های گرافیت، پتینه، طلایی حقیقی، سبز اکسیده شده و کروم روشن می باشد. این کلید و پریز ها دارای خطوطی منحنی و دلپذیر هستند که در کنار کریستال های مثلثی و دایره ای شکل به رنگ سرخ، با دقت و ظرافتی مثال زدنی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

کلید و پریز فده مدل قصر

      

طراحی کلید و پریز فده مدل قصر

نکته ویژه در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل قصر  این که این کلید ها دارای طراحی ویژه ای هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن آن ها با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام نمی گیرد، بلکه دارای روش جایگزین ظریفی هستند. به این ترتیب که با استفاده از یک پیچ تنظیم یا کلید دوار می توان کلید را روشن و خاموش نمود. یک کلید از مجموعه کلید و پریز فده مدل قصر قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل به صورت شاسی دار نیز وجود دارند.
به علاوه می توان برای ایجاد انسجام و یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و یا افقی استفاده نمود. قاب تک خانه کلید و پریز فده مدل قصر دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد. قاب های چند خانه، خلاقیتی هوشمندانه و بسیار مناسب به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا است.


منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری کریستال دولوکس و کلید و پریز فده مدل کریستال دولوکس )
Info@lighthome.ir

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال