دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - مدل تولدو

کلیدو پریز Fede - سری کلاسیک - مدل Toledo

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل تولدو

کلید و پریز فده مدل تولدو Toledo شامل رنگ های گرافیتی، زنگار (مفرغ) روشن، طلایی حقیقی، سبز اکسیده شده و کروم روشن می باشد. این امکان نیز وجود دارد که از این فریم ها با دیگر کلید های استاندارد استفاده شود. با استفاده از طراحی لوکس و ویژه فده در ساخت این کلید و پریز ها می توانید خاص و ویژه بودن خانه خود را نمایان سازید. فده گستره وسیعی از مجموعه ها را در خود جای داده است. می توان به راحتی هر کدام از رنگ های مجموعه کلید و پریز فده مدل تولدو را با فضاهای داخلی هماهنگ کرد. این محصولات، سبک به خصوصی را برای فضا به ارمغان می آورند. مجموعه جدید کلید و پریز فده به خاطر ظرافت و زیبایی خود، با طرحی ارزشمند، از فلز برنج ساخته شده اند، دارای حداکثر کیفیت ممکن هستند و بیشترین حد دوام و ماندگاری را تضمین می کند. به خاطر داشتن این ویژگی ها، این سری از کلید و پریز فده بسیار برجسته و ویژه هستند. کلید و پریز فده مدل تولدو می تواند یکی از اولین انتخاب طراحان داخلی برای محیط های مدرن باشد.

کلید و پریز فده مدل تولدو

            
کلید و پریز فده سری کلاسیک مدل تولدو دارای نصب بسیار ساده است و انتخاب مکانیزم آن نیز بسیار ساده می باشد. مکانیزم های به کار رفته در ساخت این کلید و پریز ها از بالاترین کیفیت بهره می برند، این مکانیزم ها از پلی آمید تقویت شده به وسیله فایبر گلاس ساخته می شود.
می توان برای ایجاد انسجام بیشتر در محیط از قاب های یک تا پنج خانه استفاده نمود. قاب تک خانه در مجموعه کلید و پریز فده مدل تولدو دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر، قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر و قاب پنج خانه دارای ابعاد 381×90 میلی متر می باشد. قاب های چند خانه فده جایگزین مناسبی به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا می باشند. می توان به جای قرار دادن چند کلید و پریز در کنار یکدیگر از کادر یا قاب های چند خانه استفاده نمود.

     

طراحی کلید و پریز فده مدل تولدو

نکته قابل توجه در طراحی کلید و پریز فده مدل تولدو این که نحوه روشن و خاموش کردن کلید های این مجموعه با روش سنتی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام نمی گیرد، بلکه از خلاقیتی ستودنی برای آن استفاده شده است. به این ترتیب که با استفاده از یک کلید دوار می توان کلید را روشن و خاموش نمود. این پیچ تنظیم یا کلید دوار برای سیم کشی های یک و دو پل به کار می رود: با یک بار چرخش پیچ تا اندازه ای معین یک دسته از لامپ ها روشن می گردند و در ادامه با چرخش بیشتر تا قسمت تعیین شده، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل شاسی دار نیز موجود می باشد.

    

     
منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری کلاسیک و کلید و پریز فده مدل تولدو )
Info@lighthome.ir

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال