دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز فده - مدل سویا

کلید و پریز فFede - سری کلاسیک - مدل Sevilla

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کلید و پریز فده مدل سویا

کلید و پریز فده مدل سویا Sevilla دارای طرح و رنگ هایی ویژه و منحصر به فرد می باشد. با استفاده از طراحی لوکس و ویژه فده در ساخت این کلید و پریز ها می توانید خاص و ویژه بودن خانه خود را نمایان سازید. فده گستره وسیعی از مجموعه ها را در خود جای داده است. می توان به راحتی هر کدام از مجموعه های کلید و پریز فده را با فضاهای داخلی هماهنگ کرد. این محصولات، سبک به خصوصی را برای فضا به ارمغان می آورند. مجموعه جدید کلید و پریز فده مدل سویا به خاطر ظرافت و زیبایی خود، با طرحی ارزشمند و از فلز برنج با حداکثر کیفیت ممکن ساخته شده و حداکثر ماندگاری را تضمین می کند. به خاطر داشتن این ویژگی ها، این سری از کلید و پریز فده بسیار برجسته و ویژه هستند. این مجموعه، می تواند یکی از اولین انتخاب طراحان داخلی برای محیط های مدرن و مینیمالیستی باشد.
کلید و پریز فده مدل سویا در نسخه های محدودی تولید می گردد. می توان برای ایجاد انسجام بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه استفاده نمود. قاب تک خانه دارای ابعاد 90×90 میلی متر، قاب دو خانه دارای ابعاد 160×90 میلی متر، قاب سه خانه دارای ابعاد 235×90 میلی متر و قاب چهار خانه دارای ابعاد 305×90 میلی متر می باشد و قاب پنج خانه دارای ابعاد 381×90 میلی متر می باشد. قاب های چند خانه جایگزینی بسیار مناسب به جای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا است. می توان به جای قرار دادن چند کلید و پریز در کنار یکدیگر از کادر یا قاب های چهار خانه استفاده نمود. 
تفاوت کلید و پریز فده مدل سویا تنها در ظاهر زیبا و ویژه آن نیست، بلکه به خاطر تخصص تکنیکی به کار رفته در ساخت آن است. برای مثال کلید های دیمر و دوار بسیار کامپکت هستند. کلید های دوار دارای سه رنگ LED است: آبی، کهربایی و سفید.
نصب کلید و پریز فده مدل سویا بسیار ساده انجام می گیرد و انتخاب مکانیزم آن نیز بسیار ساده می باشد. مکانیزم های به کار رفته در ساخت این کلید و پریز ها از پلی آمیدی که به وسیله فایبر گلاس تقویت شده ساخته می شود.
این مجموعه شامل رنگ های زنگار (مفرغ) روشن، طلایی روشن و مسی می گردد که امکان تغییر بر اساس خواست و نیاز مشتری را نیز دارد. همچنین امکان استفاده از این فریم ها با دیگر کلید های استاندارد نیز وجود دارد.

کلید و پریز فده مدل سویا

             

طراحی کلید و پریز فده مدل سویا

نکته ویژه در رابطه با طراحی کلید و پریز فده مدل سویا این که کلید های این مجموعه دارای طراحی ویژه ای است. به گونه ای که نحوه روشن و خاموش کردن آن ها با روش سنتی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام نمی گیرد، بلکه از خلاقیتی ظریف برای آن بهره گرفته شده است. به این ترتیب که با استفاده از یک پیچ تنظیم می توان کلید را روشن و خاموش نمود. این پیچ تنظیم یا کلید دوار را می توان برای سیم کشی یک پل و دو پل یک مجموعه به کار برد: با یکبار چرخش پیچ، یک دسته از لامپ ها روشن می گردند، در ادامه با چرخش بیشتر تا قسمت تعیین شده، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. کلید های یک پل و دو پل شاسی دار نیز موجود هستند.

      

     

منبع: واحد پژوهش و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز کلید و پریز فده کلید و پریز لوکس فده کلید و پریز سری کلاسیک و کلید و پریز فده مدل سویا )
Info@lighthome.ir

کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال
کشور سازندهاسپانیا
برندفده
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهبرنجی
گارانتی2 سال