دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز اکونا با کادر کورین - سری نوبل

کلید و پریز Eqona Nobel - توکار

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9/10
10 سال گارانتی

کلید و پریز اکونا با کادر کورین – سری نوبل

این کلید و پریز از بهترین و جدید ترین مدل های کلید و پریز ها در دنیا است که توسط شرکت گونسان و در تورکیه تولید می شود. کلید و پریز اکونا دارای سری کامل  کلید و پریز است که شامل کلید های یک پل و دوپل، کلید دیمر(برای کنترل میزان روشنی و نور)، پریز های برق ارت دار( اتصال به زمین برای جلوگیری از برق گرفتگی)، کلید های تبدیل و کراکس( جهت کنترل و قطع و وصل کردن مدار در چند نقطه مجزا)و ... می باشد تا تمامی نیاز های یک واحد اداری ، تجاری ، هتل ها و یا منزل مسکونی را  به بهترین نحو رفع  می نماید. این کلید و پریز اکونا دارای تاییدیه ها و استاندارد های بین المللی مدیریت کیفیت مانند ISO 9001, TSE, VDE,CE, GOST, UkrSEP است و برای اطمینان از انطباق همیشگی با شرایطِ به روز، کلید و پریز های اکونا، دائما با استاندارد TS, EN, ISO 9001:2008 کنترل می گردند.

مشخصات فنی کلید و پریز اکونا با کادرکورین – سری نوبل

کلید و پریز اکونا کورین سری نوبل از ماده ای به نام ABS تولید می شود که نوعی پلیمر است و دارای خواص شیمایی، حرارتی و مکانیکی ویژه ای است که موجب می شود محصول بسیار با دوام و مقاوم تر باشد. این محصول در کنار ظاهر فوق العاده زیبایی که دارد ، بسیار با کیفیت و با دوام ساخته شده است و از عمرطولانی نیز برخوردار می باشد . کلید و پریز اکونا کورین سری نوبل دارای 10 سال گارانتی است. این کلید و پریز در برابر مواد شونده، شوک الکتریکی، دمای بالا و رطوبت بسیار مقاوم عمل می نماید و در طی گذر زمان دچار تغییر حالت و یا خط و خش نخواهد شد.

این مدل از کلید و پریز اکونا با کادر کورین دارای رنگ های یژ، کرم و مشکی است که جزء رنگ های پر طرفدار محسوب می شود و می توان از آن در محیط های مختاف با دکوراسیون متفاوت استفاده نمود. این محصول در شرکت گورسان با استفاده از بهترین متریال اولیه و بهترین تجهیزات روز دنیا تولید و عرضه می گردد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات کامل تر و دریافت قیمت های این محصول و یا خرید کلید و پریز های اکونا با کادر کورین – سری نوبل به سایت  www. lighthome. ir مراجعه نمایید.

 

کشور سازندهترکیه
برنداکونا
رنگ قابطرح دار
رنگ رویهمشکی | کرم | بژ
جنس بدنهABS
گارانتی10 سال
کشور سازندهترکیه
برنداکونا
رنگ قابطرح دار
رنگ رویهمشکی | کرم | بژ
جنس بدنهABS
گارانتی10 سال