دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل فرمان کات کابل

کابل فرمان کات کابل - شیلد دار یا بدون شیلد

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کابل فرمان کات کابل شیراز

کابل فرمان کات کابل یا کابل کنترل یکی از تولیدات صنایع تخصصی کات کابل شیراز است که در دو نوع شیلد دار یا بدون شیلد به بازار عرضه می شود و دارای کاربری های متنوعی می باشد.

به طور کلی کابل فرمان در کابل کشی زیر زمین ، در محل هایی که احتمال ضربه مکانیکی وجود دارد یا برای سیستم های حفاظتی استفاده می شود همچنین این کابل ها با عایقی پوشانده شده اند و به همین دلیل کابل فرمان کات کابل در مقابل ضربات فیزیکی و فشار مکانیکی تحمل بالایی دارد.

کابل فرمان کات کابل شیراز با دارا بودن عایق مناسب قابلیت استفاده در زیر آب را نیز دارد و از صدمات احتمالی قطع یا اتصالی برق جلوگیری می نماید.

کانال ها و تونل های زمینی باعث می شوند به کابل فشار وارد شود و ممکن است آب یا مایعات به داخل آنها نفوذ کند بنابراین در این مواقع از کابل های کنترل مانند کابل کنترل کات کابل شیراز استفاده می شود زیرا در این کابل ها احتمال شکسته شدن یا نفوذ آب وجود ندارد.

کابل فرمان کات کابل شیراز در محل هایی استفاده می شود که احتمال ضربه فیزیکی وجود دارد و به راحتی می توان از این کابل در معابر عمومی ، کارگاه ها ، محل هایی که احتمال سقوط مصالح وجود دارد و داخل تونل ها استفاده کرد.

کابل فرمان کات کابل

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کابل فرمان کات کابل کابل کنترل کات کابل )

کشور سازندهایران
برندکات کابل
نوع سیم و کابلکابل فرمان
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندکات کابل
نوع سیم و کابلکابل فرمان
نوع محصولسیم و کابل