دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل کات کابل

کابل کات کابل شیراز - دارای سطح مقطع های مختلف

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کابل کات کابل شیراز

کابل ها یکی از مهم ترین ابزار ها برای انتقال جریان الکتریکی می باشند که ساختمان آنها از دو یا چند سیم تشکیل شده است که به صورت پیچ خورده یا بافته شده کنار هم قرار گرفته اند و روی آنها معمولا با روکشی پلاستیکی پوشانده می شود.

کابل کات کابل شیراز با توجه به سطح مقطع های مختلف و میزان ولتاژی که می تواند متحمل شود دارای کاربری های متفاوتی می باشد.

کابل کات کابل شیراز محصولات مختلفی را شامل می شود:

  • انواع کابل با روکش پی وی سی

  • کابل ماهواره ای

کابل کات کابل با روکش پی وی سی دارای انواع مختلفی می باشد که یک نوع آن کابل NYM نام دارد که ساختمان سیم های داخلی آن نرم و مفتولی است و برای نصب ثابت در محل های خشک و مرطوب استفاده می شود همچنین باید توجه کرد که تعداد هادی در این کابل ها بالای 2 رشته است و استفاده از آنها در زیر خاک مجاز نیست.

کابل کات کابل 

نوع دیگر کابل هایی با روکش پی وی سی کابل کات کابل NYMHY می باشد که از آنها به عنوان کابل کششی در لوازم خانگی و محل هایی که فشار مکانیکی کمی وجود دارد استفاده می شود همچنین تعداد هادی در این کابل ها بیشتر از دو رشته است و متناسب با نیاز مشتری رنگ بندی متنوعی دارد.

کابل کات کابل شیراز

یکی دیگر از مدل های کابل کات کابل با روکش پی وی سی ممکن است تک رشته یا چند رشته باشد که با نام کابل NYY به بازار عرضه می شود ، این نوع کابل در سیم کشی های برق فشار ضعیف ، داخل ساختمان و محیط های سرپوشیده استفاده می شود.
ساختمان هادی در این کابل ها از جنس سیم های نرم مسی است که به صورت مفتولی یا رشته های بهم تابیده کنار هم قرار گرفته اند.

کابل کات کابل 

کابل کات کابل برای انتقال امواج ماهواره ای یکی دیگر از محصولات صنایع سیم و کابل کات کابل می باشد که ساختمان آن از جنس سیم مسی نرم مفتولی است و با عایقی از جنس پلی اتیلن فوم همراه فویل آلومینیوم پوشانده شده است.
از این کابل ها در دستگاه های تلویزیونی و گیرنده های ماهواره ای استفاده می شود و رنگ عایق پی وی سی آنها ممکن است مشکی ، خاکستری و آبی پر رنگ باشد.

کابل کات کابل

 منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کابل کات کابل شیراز )

کشور سازندهایران
برندکات کابل
نوع سیم و کابلکابل افشان | کابل زوجی | کابل شبکه | نیمه افشان
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندکات کابل
نوع سیم و کابلکابل افشان | کابل زوجی | کابل شبکه | نیمه افشان
نوع محصولسیم و کابل