دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم کات کابل

سیم کات کابل - مفتولی و افشان

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

سیم کات کابل شیراز

به طور کلی سیم به یک یا چند رشته فلزی گفته می شود که این فلز نقش رسانا را دارد و جریان برق را از درون خود عبور می دهد ، جنس هادی در انواع سیم کات کابل شیراز فلز مس می باشد و روی آن با یک عایق پلاستیکی پوشانده شده است.

سیم کات کابل در دو نوع افشان و تک لایه نیمه افشان به بازار عرضه می شود که هرکدام با توجه به سطح مقطع آنها و نوع هادی دارای کاربری های متفاوتی می باشند.

سیم با هادی افشان در وسایل برقی ، سیستم های روشنایی و همچنین داخل لوله های برق استفاده می شود و ساختمان این سیم ها به این صورت است که رشته های نازک به هم بافته شده با عایقی از جنس پلی اتیلن پوشانده شده اند.

این نوع سیم دارای هادی مسی و تک رشته ای می باشد که با رنگ های مختلف قهوه ای ، آبی ، زرد ، سبز و سفید به بازار عرضه می شوند که این رنگ بندی متفاوت برای تشخیص راحت تر این سیم ها از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم کات کابل

سیم کات کابل شیراز با هادی تک لایه ای و نیمه افشان در دستگاه های برقی ، تابلو های توزیع برق ، داخل لوله ها و زیر گچ قابل استفاده است و ساختمان هادی آن از نوع مفتولی و تک رشته ای می باشد.

این سیم ها با سطح مقطع های مختلف و در رنگ های متنوع مانند آبی ، قهوه ای ، زرد ، سبز و قرمز تولید می شوند و متناسب با نیاز مشتری به بازار عرضه می شوند.

سیم کات کابل

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم

( سیم کات کابل شیراز )

کشور سازندهایران
برندکات کابل
نوع سیم و کابلسیم افشان | سیم مفتولی
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندکات کابل
نوع سیم و کابلسیم افشان | سیم مفتولی
نوع محصولسیم و کابل