دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید کمباین کانل RCBO

کلید rcbo کانل– دارای نوع دوپل – حد تحمل جریان 3 آمپر و 6 تا 40 آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
5 سال گارانتی

0 تومان

کلید کمباین کانل RCBO

کلید کمباین کانل RCBO که با نام کلید ترکیبی شناخته می شود از ترکیب کلید مینیاتوری و کلید محافظ جان ساخته شده است که هم در برابر جریان اضافه و اتصال کوتاه مدار را محافظت می کند و هم اینکه نقش حفاظت از جان انسان را هنگام برق گرفتگی به عهده دارد. کلید ترکیبی کانل یا همان کلید کمباین کانل RCBO اختصارا با نام RCBO نشان داده می شود که از ترکیب شدن دو کلمه MCB و RCCB ساخته شده است. حد تحمل جریان در کلید کمباین کانل (RCCB) 3 آمپر و 6 تا 40 آمپر است.

کلید های RCBO معمولا در مواردی استفاده می شود که در آن نیاز به ترکیب حفاظت در برابر اضافه جریان (اضافه بار و اتصال کوتاه) و حفاظت در برابر جریان های نشتی زمین وجود دارد. این کلید ها در شناسایی و قطع این نوع خطا ها کمک می کند و این اطمینان را می دهد که حفاظت کامل از افراد و تجهیزات متصل شکل گیرد. بنابراین در یک مدار می توان به جای استفاده مجزا از کلیدمینیاتوری و کلید محافظ جان از کلید ترکیبییا همان کلید کمباین RCCB استفاده کرد تا در برق و هزینه نیز صرفه جویی گردد.

کلید کمباین کانل RCBO ساخت کشور کانادا می باشد که شرکتی معروف و شناخته شده می باشد که تجهیزات آن بسیار پیشرفته و بسیار مدرن می باشد. این شرکت در زمینه های برق صنعتی و محصولات سیستم های قدرت فعالیت دارد و محصولات این شرکت از اجزاء و قطعات مرغوبی ساخته شده است. این شرکت دارای نماینده در ایران در قالب مجموعه لنا-افراتاب می باشد که در شهرک اشتهارد واقع است. این شرکت با هدف بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی با بکار گیری دانش فنی بالا در صنعت برق و روشنایی پس از تولید تجهیزات برق با کیفیت و امنیت، اقدام به تولید تجهیزات روشنایی نموده است و با تولید و ارائه انحصاری محصولات CANEL کانادا در ایران به فعالیت خود می پردازد.

کلید کمباین کانل RCBO از انواع کلید مینیاتوری کانل است که دارای 5 سال خدمات پس از فروش می باشد و شرکت لنا-افراتاب تحت لیسانس کمپانی CANELECTRICS کانادا است.

برای خرید کلید کمباین کانل RCBO و یا دریافت لیست قیمت کلید کمباین کانل RCBO از سایت فروشگاه لایت هوم اقدام نمایید. سایت لایت هوم مرجع بسیار مناسبی برای اطلاع شما در رابطه با محصولات برق صنعتی می باشد.

کشور سازندهکانادا
برندکانل
نوع محصولمینیاتوری
گارانتی5 سال
آمپر3 آمپر | 6 آمپر | 80 آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکانادا
برندکانل
نوع محصولمینیاتوری
گارانتی5 سال
آمپر3 آمپر | 6 آمپر | 80 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط