1
2
3
4
کلید محافظ جان 16 آمپر تکفاز کانل با حساسیت 10 میلی آمپر دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید محافظ جان 16 آمپر تکفاز کانل با حساسیت 10 میلی آمپر

کلید محافظ جان دوپل 16 آمپر کانل با حساسیت mA10 – کلید دوپل یا (1+N) – دارای 5 سال گارانتی – نام دیگر کلید جریان نشتی کانل یا RCCB – مناسب برای مصارف خانگی

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
5 سال گارانتی

کلید محافظ جان دو پل 16 آمپر کانل RCCB

کلید محافظ جان کانل RCCB که با نام اختصاری RCCB شناخته می شود از کلید هایی است که باید در یک مدار الکتریکی وجود داشته باشد و وظیفه آن این است که در زمان نشتی جریان می تواند جریان برق را قطع کند تا از آسیب جانی جلو گیری گردد. کلید محافظ جان یا کلید محافظ نشتی جریان همانند کلیدهای مینیاتوری دارای تیپ های مختلفی می باشند که در زیر به صورت مختصر با انواع آنها آشنا می شویم.

کلید جریان نشتی تیپ AC: این نوع از کلید محافظ جان می تواند جریان های نشتی با شکل موج AC را تشخیص می دهد و به صورت دوپل و چهارپل در دسترس است و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

کلید محافظ جان تیپ A: کلیدجریان نشتی تیپ A قابلیت تشخیص جریان با شکل موج AC و موج مستقیم DC را دارد که در دونوع دوپل و چهارپل تولید می شود و جریان نامی آن از 16 تا 80 آمپر می باشد.

کلید محافظ جان تیپ B: کلید جریان نشتی نوع B قابلیت تشخیص جریان نشتی با شکل موج متناوب AC و موج مستقیم DC را تا فرکانس 1 مگاهرتز را دارد و رنج جریان آن از 16 تا 125 آمپر است.

کلید جریان نشتی در دو نوع 2 پل ( N+1 ) و 4 پل ( 3+N ) تولید می شود و بر اساس میزان جریان آمپری که می توانند تحمل کنند به انواع زیر تقسیم می شوند:

 • کلید محافظ جان کانل با حد جریان 16 تا 25 آمپر
 • کلید محافظ جان کانل با حد جریان 16 تا 40 آمپر
 • کلید محافظ جان کانل با حد جریان 63 آمپر
 • کلید محافظ جان کانل با حد جریان 80 آمپر
 • کلید محافظ جان کانل با حد جریان 100 آمپر

اساس کار کلید محافظ جان کانل مقایسه جریان رفت و برگشت با یک دیگر است زیرا در حالت عادی میزان جریان رفت با جریان برگشت برابر است. ولی در صورتی که آسیبی در مدار ایجاد شده باشد این دو مقدار متفاوت می شود. در این صورت، نشت پیدا کرده و زمینه ساز برق گرفتگی می شود. بنابراین کلید جریان نشتی کانل مدار را قطع می کند و جلوی آسیب را می گیرد. کلیدهای محافظ جان برای قطع مدار در زمان اتصال کوتاه یا زمانی که جریان برق بیشتر از میزان جریان مورد نیاز سیستم باشد طراحی نشده اند ولی انواع خاصی از کلیدهای محافظ جان وجود دارند که علاوه بر جریان نشتی به اضافه بار هم واکنش نشان می دهند.

برای خرید کلید محافظ جان کانل RCCB  و یا برای اطلاع از قیمت کلید محافظ جان کانل RCCB میتوانید در قسمت کلید محافظ جان فروشگاه لایت هوم اقدام به خرید نمایید.

برندکانل
نوع محصولمینیاتوری
گارانتی5 سال
آمپر16 آمپر
تعداد پل2 پل
برندکانل
نوع محصولمینیاتوری
گارانتی5 سال
آمپر16 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر