دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری 1 پل 0.5 آمپرکانل

کلید مینیاتوری کانل - تک پل 0.5 آمپر- MCB - قابل استفاده در سه گروه روشنایی B،Dِ،C

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
5 سال گارانتی

0 تومان

کلید مینیاتوری 1 پل 0.5 آمپر کانل

کلید مینیاتوری 1 پل 0.5 آمپر کانل وسیله ای برای محافظت از مدار الکتریکی و دیگر اجزا و وسایل برقی متصل شده به مدار است. از کلید مینیاتوری می توان بار ها استفاده کرد و به همین دلیل بهتر است برای به کار بردن واژه ی فیوز به آن کلید گفت. کلید مینیاتوری دارای دو عملکرد در مدار های الکتریکی است به این صورت که در زمان افزایش جریان الکتریکی از مقدار مجازی که برای کلید مینیاتوری تعریف شده است، فیوز عمل می کند و مدار را قطع می کند. این کلید در جای دیگر با ایجاد اتصال کوتاه در مدار و به طور علمی می توان گفت مساوی نبودن جربان ورودی و خروجی؛ مدار را قطع می کند و از رخ دادن اتفاقات ناشی از این عدم تعادل جلو گیری می کند. اتفاقاتی نظیر آتش سوزی، برق گرفتگی و... .

کلید مینیاتوری 1 پل نیم آمپر کانل دارای بدنه ای مقاوم و با دوام از جنس پلی آمید است که در هنگام وقوع آتش سوزی قابل اشتعال نیست. این بدنه نارسانا نیز می باشد و از برق گرفتگی جلو گیری میکند. بر روی این فیوز مینیاتوری ترکیبی از حروف لاتین و اعداد حک شده است که مفهوم خاص و مهمی را در بر دارد. برای مثال D6 که بر روی فیوز مینیاتوری کانل حک می شود نشان دهنده این موضوع است که فیوز مورد نظر تیپ Dمی باشد و جریان نامی که مجاز به عبور از آن است ۶ آمپر می باشد.

همان طور که اشاره شد فیوز مینیاتوری یک پل 0.5 آمپر کانل دارای تیپ های متفاوتی است که هر کدام ویژگی هایی دارند که با دیگری متمایز است. برای مثال در مصارف روشنایی و وسایل برقی معمولی خانگی از فیوزی استفاده می شود که در صورت عبور جریان غیر مجاز عکس العمل سریعی داشته باشد؛ زیرا این گونه وسایل به سادگی در مقابل عبور جریان بیش تر از حد مجاز آسیب می بینند و می سوزند. تیپ مخصوصی که ویژگی های بالا را دارد فیوز مینیاتوری تیپ B است که به کلید مینیاتوری تند کار معروف است. تیپ های دیگر کلید مینیاتوری تیپ های D و C هستند که این تیپ ها هم بسته به نوع وسیله برقی قرار گرفته در مدار انتخاب می شوند.

سایت لایت هوم مرجع بسیار کاملی در خصوص فیوز مینیاتوری کانل می باشد که می توانید با مراجعه به آن نسبت به خرید کلید مینیاتوری 1 پل 0.5 آمپر و اطلاع از قیمت کلید مینیاتوری 0.5 آمپر کانل اطلاع یابید و با کسب اطلاعات لازم خرید خود را در این سایت انجام دهید.

کشور سازندهکانادا
برندکانل
نوع محصولمینیاتوری
گارانتی5 سال
آمپر0.5 آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکانادا
برندکانل
نوع محصولمینیاتوری
گارانتی5 سال
آمپر0.5 آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط